Sponsoren
Links


Vandaag jarig
Natasja Brenters
Fem van der Brugge
Dominic Liem
Annette Tiesma
Android app on Google Play


Kies een ander team :
JA1

Teamfoto


Teamondersteuning
Trainer Matthijs de Rijke Email
Manager Ellis van Bellen Email
Coach Barbara Philipszoon Email

Nog 1 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen      Spel U/T  Locatie 
25 mei 19318 HC Pijnacker JA1
 
  11:15 thuis Water Veld 1
1 thuiswedstrijden en uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ypenburg JA1 13 35 11 2 0 56 17 0
2 Pijnacker JA1 13 31 10 1 2 69 26 0
3 Gouda JA1 13 26 8 2 3 53 19 0
4 Hoeksche Waard JA1 13 22 7 1 5 65 35 0
5 Noordwijk JA1 13 17 5 2 6 27 39 0
6 Dordrecht JA2 13 10 3 1 9 15 43 0
7 Kieviten JA1 13 10 3 1 9 29 66 0
8 Capelle JA1 13 0 0 0 13 5 74 0

Uitslagenmatrix
  Capelle JA1Dordrecht JA2Gouda JA1Hoeksche Waard JA1Kieviten JA1Noordwijk JA1Pijnacker JA1Ypenburg JA1
Capelle JA1   0-5 1-7 1-3 2-3 0-6 0-6
Dordrecht JA2 1-0   0-0 1-3 1-2 0-6 1-6
Gouda JA1 10-0 1-2   2-2 7-1 3-0 3-1 2-3
Hoeksche Waard JA1 5-0 11-0 1-2   9-4 11-1 6-7 3-6
Kieviten JA1 6-1 3-2 1-10 3-8   4-5 2-8 1-6
Noordwijk JA1 2-0 4-1 1-3 1-1   2-3 2-2
Pijnacker JA1 12-0 2-1 6-3 6-2 6-0 6-0   3-4
Ypenburg JA1 8-0 5-0 2-1 1-0 4-1 3-3  

Uitslagen
ZATERDAG 27 OKTOBER 2018
.. Pijnacker JA1 Gouda JA1 6-3 Definitief
.. Dordrecht JA2 Hoeksche Waard JA1 1-3 Definitief
ZATERDAG 3 NOVEMBER 2018
.. Gouda JA1 Noordwijk JA1 3-0 Definitief
.. Hoeksche Waard JA1 Capelle JA1 5-0 Definitief
.. Ypenburg JA1 Dordrecht JA2 5-0 Definitief
.. Kieviten JA1 Pijnacker JA1 2-8 Definitief
ZATERDAG 10 NOVEMBER 2018
.. Pijnacker JA1 Hoeksche Waard JA1 6-2 Definitief
.. Kieviten JA1 Gouda JA1 1-10 Definitief
.. Dordrecht JA2 Noordwijk JA1 1-2 Definitief
.. Capelle JA1 Ypenburg JA1 0-6 Definitief
ZATERDAG 17 NOVEMBER 2018
.. Hoeksche Waard JA1 Kieviten JA1 9-4 Definitief
.. Noordwijk JA1 Capelle JA1 2-0 Definitief
.. Ypenburg JA1 Pijnacker JA1 3-3 Definitief
.. Gouda JA1 Dordrecht JA2 1-2 Definitief
ZATERDAG 24 NOVEMBER 2018
.. Capelle JA1 Dordrecht JA2 0-5 Definitief
.. Kieviten JA1 Ypenburg JA1 1-6 Definitief
.. Pijnacker JA1 Noordwijk JA1 6-0 Definitief
.. Hoeksche Waard JA1 Gouda JA1 1-2 Definitief
ZATERDAG 1 DECEMBER 2018
.. Noordwijk JA1 Ypenburg JA1 2-2 Definitief
.. Capelle JA1 Kieviten JA1 2-3 Definitief
ZATERDAG 9 MAART 2019
.. Dordrecht JA2 Pijnacker JA1 0-6 Definitief
.. Noordwijk JA1 Kieviten JA1 1-1 Definitief
.. Capelle JA1 Gouda JA1 1-7 Definitief
.. Ypenburg JA1 Hoeksche Waard JA1 2-1 Definitief
ZATERDAG 16 MAART 2019
.. Gouda JA1 Ypenburg JA1 2-3 Definitief
.. Kieviten JA1 Dordrecht JA2 3-2 Definitief
.. Hoeksche Waard JA1 Noordwijk JA1 11-1 Definitief
.. Pijnacker JA1 Capelle JA1 12-0 Definitief
ZATERDAG 23 MAART 2019
.. Gouda JA1 Pijnacker JA1 3-1 Definitief
.. Hoeksche Waard JA1 Dordrecht JA2 11-0 Definitief
.. Ypenburg JA1 Noordwijk JA1 4-1 Definitief
.. Kieviten JA1 Capelle JA1 6-1 Definitief
ZATERDAG 30 MAART 2019
.. Pijnacker JA1 Kieviten JA1 6-0 Definitief
.. Capelle JA1 Hoeksche Waard JA1 1-3 Definitief
.. Noordwijk JA1 Gouda JA1 1-3 Definitief
.. Dordrecht JA2 Ypenburg JA1 1-6 Definitief
ZATERDAG 6 APRIL 2019
.. Gouda JA1 Kieviten JA1 7-1 Definitief
.. Noordwijk JA1 Dordrecht JA2 4-1 Definitief
.. Ypenburg JA1 Capelle JA1 8-0 Definitief
.. Hoeksche Waard JA1 Pijnacker JA1 6-7 Definitief
ZATERDAG 13 APRIL 2019
.. Dordrecht JA2 Gouda JA1 0-0 Definitief
.. Capelle JA1 Noordwijk JA1 0-6 Definitief
.. Pijnacker JA1 Ypenburg JA1 3-4 Definitief
.. Kieviten JA1 Hoeksche Waard JA1 3-8 Definitief
VRIJDAG 10 MEI 2019
.. Hoeksche Waard JA1 Ypenburg JA1 3-6 Definitief
ZATERDAG 11 MEI 2019
.. Dordrecht JA2 Capelle JA1 1-0 Definitief
.. Noordwijk JA1 Pijnacker JA1 2-3 Definitief
.. Gouda JA1 Hoeksche Waard JA1 2-2 Definitief
.. Ypenburg JA1 Kieviten JA1 1-0 Definitief
ZATERDAG 18 MEI 2019
.. Pijnacker JA1 Dordrecht JA2 2-1 Definitief
.. Kieviten JA1 Noordwijk JA1 4-5 Definitief
.. Gouda JA1 Capelle JA1 10-0 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 25 MEI 2019
  Capelle JA1 Pijnacker JA1 11:15 Sportp. 'Schenkel'
  Dordrecht JA2 Kieviten JA1 13:45 Schenkeldijk
  Noordwijk JA1 Hoeksche Waard JA1 16:30 t/o zwembad BinnenZee
  Ypenburg JA1 Gouda JA1 12:15 Sportcomplex "De Bras"


Team en schema informatie
Clubinformatie
Agenda
25-5  Dag van het Park
26-5  HCC D1-Wateringseveld
26-5  Prinsenbeek-HCC H1
27-5  FS Fysio Open Inloopspreekuur
30-5  Hemelvaartsdag; Familietoernooi
Hele agenda
Uitslagen
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Meer verslagen