Sponsoren
Links


Vandaag jarig
Vincent Heugen
Sophie Visser
Android app on Google Play


Kies een ander team :
D1

Teamfoto


Teamondersteuning
Trainer Herman van Prooye Email
Trainer Paul Schuil Email
Coach Herman van Prooye Email
Assistent-coach Paul Schuil Email
Manager Patricia den Hartog Email
Aanvoerder Anouk van Adrichem Email
Vice-aanvoerder Nienke Artz Email

Nog 3 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen      Spel U/T  Locatie 
26 mei 14540 Wateringse veld D1
 
  12:45 thuis Water Veld 1
2 jun 14586 DDHC D1
 
  12:30 uit route
22 jun HC Capelle Oud Dames 1
 
  16:00 thuis Water Veld 1
  In het kader van het Lustrum! Na afloop Vrijwilligers BBQ! 
2 thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Tempo '34 D1 18 52 17 1 0 72 14 0
2 Walcheren D1 18 37 12 1 5 58 31 0
3 Wateringse veld D1 18 36 12 0 6 69 37 0
4 DDHC D1 18 35 11 2 5 47 31 0
5 Capelle D1 18 30 9 3 6 57 48 0
6 Tempo D1 19 29 8 5 6 34 28 0
7 Zevenbergen D1 19 21 6 3 10 25 36 0
8 Gilze-Rijen D1 19 16 4 4 11 28 48 0
9 Waddinxveen D1 18 14 4 2 12 38 75 0
10 Olympia D1 19 12 5 0 14 19 58 3
11 Evergreen D1 18 7 2 1 15 27 68 0

Uitslagenmatrix
  Capelle D1Zevenbergen D1Gilze-Rijen D1Tempo D1Evergreen D1Olympia D1Waddinxveen D1DDHC D1Tempo '34 D1Wateringse veld D1Walcheren D1
Capelle D1   2-0 5-2 1-4 4-1 3-0 11-2 4-4 2-5 2-3
Zevenbergen D1 2-1   2-0 1-1 3-1 2-0 3-1 0-2 1-3 0-5 2-2
Gilze-Rijen D1 1-1 2-2   0-1 3-0 3-0 4-2 1-2 0-3 4-1
Tempo D1 3-3 1-0 3-0   2-0 5-1 3-2 0-0 0-0 2-4 1-2
Evergreen D1 2-5 3-2 2-2 2-3   6-0 3-4 0-4 0-4 3-8
Olympia D1 0-2 0-3 2-0 1-0 3-1   1-0 0-3 2-4 3-1
Waddinxveen D1 4-5 2-2 2-2 6-0 4-2   0-3 1-7 2-4 3-1
DDHC D1 2-1 4-1 3-1 2-1 5-2 9-1   0-2 2-7 3-2
Tempo '34 D1 4-1 4-0 8-3 5-1 4-0 7-1 2-1   8-0 2-1
Wateringse veld D1 2-3 4-0 4-0 3-1 8-1 5-1 2-3 1-2   2-3
Walcheren D1 9-2 2-1 4-0 3-1 8-1 4-1 4-0 4-0 4-3  

Uitslagen
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
.. Wateringse veld D1 Tempo '34 D1 1-2 Definitief
.. Tempo D1 Waddinxveen D1 3-2 Definitief
.. Olympia D1 Gilze-Rijen D1 2-0 Definitief
.. Zevenbergen D1 DDHC D1 0-2 Definitief
.. Evergreen D1 Capelle D1 2-5 Definitief
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
.. Gilze-Rijen D1 Tempo D1 0-1 Definitief
.. DDHC D1 Olympia D1 5-2 Definitief
.. Waddinxveen D1 Walcheren D1 3-1 Definitief
.. Tempo '34 D1 Evergreen D1 5-1 Definitief
.. Capelle D1 Zevenbergen D1 2-0 Definitief
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
.. Tempo D1 DDHC D1 0-0 Definitief
.. Tempo '34 D1 Capelle D1 4-1 Definitief
.. Walcheren D1 Gilze-Rijen D1 4-0 Definitief
.. Olympia D1 Zevenbergen D1 0-3 Definitief
.. Wateringse veld D1 Waddinxveen D1 5-1 Definitief
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
.. Zevenbergen D1 Tempo D1 1-1 Definitief
.. DDHC D1 Walcheren D1 3-2 Definitief
.. Capelle D1 Olympia D1 3-0 Definitief
.. Waddinxveen D1 Evergreen D1 6-0 Definitief
.. Gilze-Rijen D1 Wateringse veld D1 0-3 Definitief
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
.. Tempo '34 D1 Waddinxveen D1 7-1 Definitief
.. Tempo D1 Olympia D1 5-1 Definitief
.. Evergreen D1 Gilze-Rijen D1 2-2 Definitief
.. Wateringse veld D1 DDHC D1 2-3 Definitief
.. Walcheren D1 Zevenbergen D1 2-1 Definitief
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
.. Gilze-Rijen D1 Tempo '34 D1 1-2 Definitief
.. Olympia D1 Walcheren D1 3-1 Definitief
.. Zevenbergen D1 Wateringse veld D1 0-5 Definitief
.. DDHC D1 Evergreen D1 2-1 Definitief
.. Capelle D1 Tempo D1 1-4 Definitief
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
.. Tempo '34 D1 DDHC D1 2-1 Definitief
.. Waddinxveen D1 Capelle D1 4-5 Definitief
.. Walcheren D1 Tempo D1 3-1 Definitief
.. Evergreen D1 Zevenbergen D1 3-2 Definitief
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
.. Olympia D1 Evergreen D1 3-1 Definitief
.. Tempo D1 Wateringse veld D1 2-4 Definitief
.. Gilze-Rijen D1 Waddinxveen D1 4-2 Definitief
.. Capelle D1 Walcheren D1 2-3 Definitief
.. Zevenbergen D1 Tempo '34 D1 1-3 Definitief
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
.. Tempo '34 D1 Olympia D1 4-0 Definitief
.. Gilze-Rijen D1 Capelle D1 1-1 Definitief
.. Waddinxveen D1 DDHC D1 0-3 Definitief
.. Wateringse veld D1 Walcheren D1 2-3 Definitief
.. Evergreen D1 Tempo D1 2-3 Definitief
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
.. Zevenbergen D1 Waddinxveen D1 3-1 Definitief
.. DDHC D1 Gilze-Rijen D1 4-1 Definitief
.. Tempo D1 Tempo '34 D1 0-0 Definitief
.. Walcheren D1 Evergreen D1 8-1 Definitief
.. Wateringse veld D1 Capelle D1 2-3 Definitief
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
.. Capelle D1 DDHC D1 4-4 Definitief
.. Waddinxveen D1 Olympia D1 4-2 Definitief
.. Tempo '34 D1 Walcheren D1 2-1 Definitief
.. Gilze-Rijen D1 Zevenbergen D1 2-2 Definitief
.. Evergreen D1 Wateringse veld D1 3-8 Definitief
ZONDAG 2 DECEMBER 2018
.. Wateringse veld D1 Olympia D1 8-1 Definitief
ZONDAG 10 MAART 2019
.. Capelle D1 Evergreen D1 4-1 Definitief
.. Tempo '34 D1 Wateringse veld D1 8-0 Definitief
.. Waddinxveen D1 Tempo D1 2-2 Definitief
.. DDHC D1 Zevenbergen D1 2-1 Definitief
ZONDAG 17 MAART 2019
.. Zevenbergen D1 Capelle D1 2-1 Definitief
.. Walcheren D1 Waddinxveen D1 4-0 Definitief
.. Tempo D1 Gilze-Rijen D1 3-0 Definitief
.. Olympia D1 DDHC D1 1-0 Definitief
.. Evergreen D1 Tempo '34 D1 0-4 Definitief
DONDERDAG 21 MAART 2019
.. Walcheren D1 Capelle D1 9-2 Definitief
ZONDAG 24 MAART 2019
.. Capelle D1 Tempo '34 D1 2-5 Definitief
.. Zevenbergen D1 Olympia D1 2-0 Definitief
.. DDHC D1 Tempo D1 3-1 Definitief
.. Gilze-Rijen D1 Walcheren D1 4-1 Definitief
.. Waddinxveen D1 Wateringse veld D1 2-4 Definitief
ZONDAG 31 MAART 2019
.. Olympia D1 Capelle D1 0-2 Definitief
.. Walcheren D1 DDHC D1 4-0 Definitief
.. Wateringse veld D1 Gilze-Rijen D1 4-0 Definitief
.. Evergreen D1 Waddinxveen D1 3-4 Definitief
.. Tempo D1 Zevenbergen D1 1-0 Definitief
ZONDAG 7 APRIL 2019
.. Zevenbergen D1 Walcheren D1 2-2 Definitief
.. Olympia D1 Tempo D1 1-0 Definitief
.. DDHC D1 Wateringse veld D1 2-7 Definitief
.. Gilze-Rijen D1 Evergreen D1 3-0 Definitief
.. Waddinxveen D1 Tempo '34 D1 1-7 Definitief
ZONDAG 14 APRIL 2019
.. Evergreen D1 DDHC D1 0-4 Definitief
.. Wateringse veld D1 Zevenbergen D1 4-0 Definitief
.. Tempo '34 D1 Gilze-Rijen D1 8-3 Definitief
.. Walcheren D1 Olympia D1 4-1 Definitief
.. Tempo D1 Capelle D1 3-3 Definitief
DONDERDAG 18 APRIL 2019
.. Gilze-Rijen D1 Olympia D1 3-0 Definitief
ZONDAG 5 MEI 2019
.. Olympia D1 Wateringse veld D1 2-4 Definitief
.. Capelle D1 Waddinxveen D1 11-2 Definitief
.. DDHC D1 Tempo '34 D1 0-2 Definitief
.. Zevenbergen D1 Evergreen D1 3-1 Definitief
.. Tempo D1 Walcheren D1 1-2 Definitief
ZONDAG 12 MEI 2019
.. Waddinxveen D1 Gilze-Rijen D1 2-2 Definitief
.. Evergreen D1 Olympia D1 6-0 Definitief
.. Wateringse veld D1 Tempo D1 3-1 Definitief
.. Tempo '34 D1 Zevenbergen D1 4-0 Definitief
ZONDAG 19 MEI 2019
.. Tempo D1 Evergreen D1 2-0 Definitief
.. Olympia D1 Tempo '34 D1 0-3 Definitief
.. Capelle D1 Gilze-Rijen D1 5-2 Definitief
.. DDHC D1 Waddinxveen D1 9-1 Definitief
.. Walcheren D1 Wateringse veld D1 4-3 Definitief
DONDERDAG 23 MEI 2019
.. Zevenbergen D1 Gilze-Rijen D1 2-0 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 26 MEI 2019
  Capelle D1 Wateringse veld D1 12:45 Sportp. 'Schenkel'
  Evergreen D1 Walcheren D1 12:45 Sportp. Schweitzerdreef
  Gilze-Rijen D1 DDHC D1 12:45 Sportpark de Vijf Eiken
  Tempo '34 D1 Tempo D1 11:45 Zuidelijk randpark
  Waddinxveen D1 Zevenbergen D1 12:45 Sportp. 'De Sniep'
ZONDAG 2 JUNI 2019
  DDHC D1 Capelle D1 12:30 Sportpark Kloosterweg
  Olympia D1 Waddinxveen D1 12:45 Sportp. 'Vliegende Vaart'
  Walcheren D1 Tempo '34 D1 11:45 Sportpark Vrijburg
  Wateringse veld D1 Evergreen D1 13:00 Wateringse Veld


Team en schema informatie
Clubinformatie
Agenda
24-5  AB+ slotfeest verplaatst naar 21 juni!
25-5  Dag van het Park
26-5  HCC D1-Wateringseveld
26-5  Prinsenbeek-HCC H1
27-5  FS Fysio Open Inloopspreekuur
Hele agenda
Uitslagen
H2 Scoop Delft HJ2 (H5) 3-1
D1 HC Gilze Rijen D1 5-2
D2 Dopie DJ3 (D5) 1-4
H1 HC De Hoeksche Waard H1 3-2
H2 V.M.H.C. CARTOUCHE HJ2 (H7) 0-3
VET HCRB HA 2-3
JA1 Goudse MHC JA1 0-10
JB1 Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh JB1 1-1
Meer uitslagen
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Meer verslagen