Sponsoren
Links

The Indian Maharadja
Vandaag jarig
Marc Mertens
Android app on Google Play


Kies een ander team :
Dames 1

Teamfoto


Teamondersteuning
Trainer Herman van Prooye Email
Keeper Anouk van Adrichem Email
Manager Patricia den Hartog Email
Vice-aanvoerder Esmee van Loo Email
Coach Herman van Prooye Email
Aanvoerder Anouk van Adrichem Email

Nog 3 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen      Spel U/T  Locatie 
22 mei 11163 HC De Hoeksche Waard D1
 
  12:30 thuis Water Veld 1
29 mei 11271 Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh D1
 
  12:45 uit route
12 jun 11168 HC Rijnvliet D1
 
  12:30 thuis Water Veld 1
2 thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Woerden D1 19 50 16 2 1 97 23 0
2 Wateringse veld D1 19 48 16 0 3 81 22 0
3 Scoop Delft D1 19 48 15 3 1 65 19 0
4 UNO D1 19 39 12 3 4 74 31 0
5 Krimpen D1 19 31 9 4 6 49 41 0
6 Feijenoord D1 19 25 7 4 8 42 40 0
7 Rijnvliet D1 19 23 6 5 8 30 40 0
8 Capelle D1 19 19 5 4 10 37 72 0
9 Souburgh D1 19 18 5 3 11 43 60 0
10 HCRB D1 19 13 4 1 14 29 63 0
11 Hoeksche Waard D1 19 9 2 3 14 32 84 0
12 Waddinxveen D1 19 2 0 2 17 15 99 0

Uitslagenmatrix
  Capelle D1Krimpen D1Souburgh D1Woerden D1Waddinxveen D1Hoeksche Waard D1Wateringse veld D1Scoop Delft D1HCRB D1Feijenoord D1Rijnvliet D1UNO D1
Capelle D1   1-4 4-1 0-9 6-1 1-5 1-1 3-1 4-2 2-2
Krimpen D1 5-0   2-2 2-1 3-0 5-2 0-3 2-0 2-2 3-3 3-4
Souburgh D1 1-2   3-3 5-2 6-3 2-7 2-2 5-1 0-2 3-1 2-6
Woerden D1 9-1 5-3 4-3   9-0 10-2 3-2 3-0 2-2 2-1
Waddinxveen D1 0-5 1-3 1-3 0-13   1-6 0-7 0-4 0-1 1-6
Hoeksche Waard D1 2-2 0-4 0-7 2-2   0-7 1-4 2-3 5-5 0-2 1-7
Wateringse veld D1 2-0 8-1 3-0 0-3 13-0 8-1   3-1 2-1 5-0 2-0
Scoop Delft D1 4-0 3-2 2-0 6-0 4-2 2-1   6-0 4-2 3-0
HCRB D1 3-3 1-4 4-2 0-4 2-6 2-5   3-1 1-2 2-4
Feijenoord D1 7-1 3-1 3-2 0-2 2-1 2-3 0-1 3-1   2-2
Rijnvliet D1 3-2 1-1 5-1 0-4 2-2 4-1 1-2 0-3 1-3   0-0
UNO D1 11-1 4-3 6-0 3-5 5-0 0-2 3-3 5-0 3-0 4-2  

Uitslagen
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
.. Woerden D1 UNO D1 2-1 Definitief
.. Scoop Delft D1 Waddinxveen D1 6-0 Definitief
.. HCRB D1 Wateringse veld D1 2-6 Definitief
.. Souburgh D1 Feijenoord D1 0-2 Definitief
.. Capelle D1 Krimpen D1 1-4 Definitief
.. Hoeksche Waard D1 Rijnvliet D1 0-2 Definitief
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
.. Krimpen D1 Hoeksche Waard D1 3-0 Definitief
.. Waddinxveen D1 Woerden D1 0-13 Definitief
.. Rijnvliet D1 Souburgh D1 5-1 Definitief
.. UNO D1 HCRB D1 5-0 Definitief
.. Feijenoord D1 Scoop Delft D1 0-1 Definitief
.. Wateringse veld D1 Capelle D1 2-0 Definitief
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
.. Capelle D1 UNO D1 2-2 Definitief
.. Hoeksche Waard D1 Wateringse veld D1 0-7 Definitief
.. Rijnvliet D1 Feijenoord D1 1-3 Definitief
.. Woerden D1 Scoop Delft D1 3-2 Definitief
.. Souburgh D1 Krimpen D1 1-2 Definitief
.. HCRB D1 Waddinxveen D1 4-2 Definitief
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
.. Wateringse veld D1 Souburgh D1 3-0 Definitief
.. UNO D1 Hoeksche Waard D1 5-0 Definitief
.. Feijenoord D1 Woerden D1 0-2 Definitief
.. Waddinxveen D1 Capelle D1 0-5 Definitief
.. Scoop Delft D1 HCRB D1 6-0 Definitief
.. Krimpen D1 Rijnvliet D1 3-3 Definitief
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
.. Hoeksche Waard D1 Waddinxveen D1 2-2 Definitief
.. Krimpen D1 Feijenoord D1 2-2 Definitief
.. Souburgh D1 UNO D1 2-6 Definitief
.. HCRB D1 Woerden D1 1-4 Definitief
.. Rijnvliet D1 Wateringse veld D1 1-2 Definitief
.. Capelle D1 Scoop Delft D1 1-1 Definitief
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
.. Feijenoord D1 HCRB D1 3-1 Definitief
.. Wateringse veld D1 Krimpen D1 8-1 Definitief
.. Waddinxveen D1 Souburgh D1 1-3 Definitief
.. Hoeksche Waard D1 Scoop Delft D1 1-4 Definitief
.. Woerden D1 Capelle D1 9-1 Definitief
.. UNO D1 Rijnvliet D1 4-2 Definitief
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
.. Souburgh D1 Scoop Delft D1 2-2 Definitief
.. Rijnvliet D1 Waddinxveen D1 2-2 Definitief
.. Krimpen D1 UNO D1 3-4 Definitief
.. Capelle D1 HCRB D1 3-1 Definitief
.. Wateringse veld D1 Feijenoord D1 2-1 Definitief
.. Hoeksche Waard D1 Woerden D1 0-7 Definitief
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
.. Feijenoord D1 Capelle D1 7-1 Definitief
.. Woerden D1 Souburgh D1 4-3 Definitief
.. Waddinxveen D1 Krimpen D1 1-3 Definitief
.. HCRB D1 Hoeksche Waard D1 0-4 Definitief
.. Scoop Delft D1 Rijnvliet D1 3-0 Definitief
.. UNO D1 Wateringse veld D1 0-2 Definitief
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
.. Krimpen D1 Scoop Delft D1 0-3 Definitief
.. Souburgh D1 HCRB D1 5-1 Definitief
.. UNO D1 Feijenoord D1 3-0 Definitief
.. Hoeksche Waard D1 Capelle D1 2-2 Definitief
.. Wateringse veld D1 Waddinxveen D1 13-0 Definitief
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
.. Capelle D1 Souburgh D1 4-1 Definitief
.. Waddinxveen D1 UNO D1 1-6 Definitief
.. Scoop Delft D1 Wateringse veld D1 2-1 Definitief
.. Hoeksche Waard D1 Feijenoord D1 5-5 Definitief
.. HCRB D1 Rijnvliet D1 1-2 Definitief
.. Woerden D1 Krimpen D1 5-3 Definitief
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
.. Wateringse veld D1 Woerden D1 0-3 Definitief
.. UNO D1 Scoop Delft D1 3-3 Definitief
.. Krimpen D1 HCRB D1 2-0 Definitief
.. Souburgh D1 Hoeksche Waard D1 6-3 Definitief
.. Feijenoord D1 Waddinxveen D1 2-1 Definitief
.. Rijnvliet D1 Capelle D1 3-2 Definitief
ZONDAG 20 FEBRUARI 2022
.. Rijnvliet D1 Woerden D1 0-4 Definitief
ZONDAG 13 MAART 2022
.. UNO D1 Woerden D1 3-5 Definitief
.. Rijnvliet D1 Hoeksche Waard D1 4-1 Definitief
.. Waddinxveen D1 Scoop Delft D1 0-7 Definitief
.. Krimpen D1 Capelle D1 5-0 Definitief
.. Feijenoord D1 Souburgh D1 3-2 Definitief
ZONDAG 20 MAART 2022
.. Capelle D1 Wateringse veld D1 1-5 Definitief
.. Hoeksche Waard D1 Krimpen D1 0-4 Definitief
.. Woerden D1 Waddinxveen D1 9-0 Definitief
.. Souburgh D1 Rijnvliet D1 3-1 Definitief
.. HCRB D1 UNO D1 2-4 Definitief
VRIJDAG 25 MAART 2022
.. Wateringse veld D1 HCRB D1 3-1 Definitief
ZONDAG 27 MAART 2022
.. UNO D1 Capelle D1 11-1 Definitief
.. Waddinxveen D1 HCRB D1 0-4 Definitief
.. Wateringse veld D1 Hoeksche Waard D1 8-1 Definitief
.. Feijenoord D1 Rijnvliet D1 2-2 Definitief
.. Krimpen D1 Souburgh D1 2-2 Definitief
.. Scoop Delft D1 Woerden D1 2-0 Definitief
ZONDAG 3 APRIL 2022
.. Souburgh D1 Wateringse veld D1 2-7 Definitief
.. Woerden D1 Feijenoord D1 2-2 Definitief
.. Capelle D1 Waddinxveen D1 6-1 Definitief
.. HCRB D1 Scoop Delft D1 2-5 Definitief
.. Hoeksche Waard D1 UNO D1 1-7 Definitief
.. Rijnvliet D1 Krimpen D1 1-1 Definitief
ZONDAG 10 APRIL 2022
.. Wateringse veld D1 Rijnvliet D1 5-0 Definitief
.. Scoop Delft D1 Capelle D1 4-0 Definitief
.. Feijenoord D1 Krimpen D1 3-1 Definitief
.. UNO D1 Souburgh D1 6-0 Definitief
.. Woerden D1 HCRB D1 3-0 Definitief
.. Waddinxveen D1 Hoeksche Waard D1 1-6 Definitief
ZATERDAG 16 APRIL 2022
.. Scoop Delft D1 Feijenoord D1 4-2 Definitief
ZONDAG 24 APRIL 2022
.. Krimpen D1 Wateringse veld D1 5-2 Definitief
.. Rijnvliet D1 UNO D1 0-0 Definitief
.. Souburgh D1 Waddinxveen D1 5-2 Definitief
.. HCRB D1 Feijenoord D1 3-1 Definitief
.. Scoop Delft D1 Hoeksche Waard D1 4-2 Definitief
.. Capelle D1 Woerden D1 0-9 Definitief
ZONDAG 8 MEI 2022
.. Waddinxveen D1 Rijnvliet D1 0-1 Definitief
.. UNO D1 Krimpen D1 4-3 Definitief
.. HCRB D1 Capelle D1 3-3 Definitief
.. Scoop Delft D1 Souburgh D1 3-2 Definitief
.. Woerden D1 Hoeksche Waard D1 10-2 Definitief
.. Feijenoord D1 Wateringse veld D1 2-3 Definitief
DINSDAG 10 MEI 2022
.. Krimpen D1 Waddinxveen D1 2-1 Definitief
ZONDAG 15 MEI 2022
.. Souburgh D1 Woerden D1 3-3 Definitief
.. Rijnvliet D1 Scoop Delft D1 0-3 Definitief
.. Capelle D1 Feijenoord D1 4-2 Definitief
.. Wateringse veld D1 UNO D1 2-0 Definitief
.. Hoeksche Waard D1 HCRB D1 2-3 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 22 MEI 2022
  Capelle D1 Hoeksche Waard D1 12:30 Sportp. 'Schenkel'
  Feijenoord D1 UNO D1 12:45 Sportcomplex Olympia
  HCRB D1 Souburgh D1 12:00 Sportpark 'Reeuwijkse Houtwal'
  Scoop Delft D1 Krimpen D1 12:45 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Waddinxveen D1 Wateringse veld D1 12:45 Sportp. 'De Sniep'
  Woerden D1 Rijnvliet D1 12:45 Sportpark 'Cromwijck II'
ZONDAG 29 MEI 2022
  Feijenoord D1 Hoeksche Waard D1 12:45 Sportcomplex Olympia
  Krimpen D1 Woerden D1 12:30 Sportp Driekamp
  Rijnvliet D1 HCRB D1 12:45 Sportpark Rijnvliet
  Souburgh D1 Capelle D1 12:45 Sportp. 'Souburgh'
  UNO D1 Waddinxveen D1 13:30 Sportpark Vechtzoom
  Wateringse veld D1 Scoop Delft D1 12:30 Wateringse Veld
ZONDAG 12 JUNI 2022
  Capelle D1 Rijnvliet D1 12:30 Sportp. 'Schenkel'
  HCRB D1 Krimpen D1 12:00 Sportpark 'Reeuwijkse Houtwal'
  Hoeksche Waard D1 Souburgh D1 12:45 recreatieoord Binnenmaas
  Scoop Delft D1 UNO D1 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  Waddinxveen D1 Feijenoord D1 12:45 Sportp. 'De Sniep'
  Woerden D1 Wateringse veld D1 12:45 Sportpark 'Cromwijck II'


Team en schema informatie
Clubinformatie
Agenda
18-6  Jongste Jeugd Slotdag
Hele agenda
Uitslagen
D1 HC Feijenoord D1 4-2
D2 OMHC D3 3-1
DJ1 H.C. Derby DJ2 3-4
H35A HV Westland H35A 2-5
H1 HC Feijenoord H1 3-0
HJ1 HV Victoria HJ7 1-9
JB1 Hockeyclub Barendrecht JB2 3-4
Meer uitslagen
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Meer verslagen