Sponsoren
Links


Vandaag jarig
Pauline K├Ânig
June van Leeuwen
Ben van der Leij
Martin van der Voet
Android app on Google Play


Trainingsschema vanaf 11 mei
28-4-2020  | 
Bijgevoegd het trainingsschema voor de komende weken.

Dit schema verschijnt z.s.m. ook op de website onder het kopje trainingsschema.

N.B. Op het moment van publicatie, is de noodverordening die trainen voor senioren weer mogelijk maakt, nog niet geformaliseerd.
Zodra deze is getekend, brengen wij de teammanagers van de seniorenteams gelijk op de hoogte.

Dirk, Tony, Mariette, Paul en Serge

Hockey Technische Commissie HCC

Trainingsschema maandag 11 mei t/m vrijdag 15 mei  
Dag Tijd Team Trainer Extra trainer Veld   Tijd ClubCoordinator (openen, sluiten, licht)
maandag 17:30 - 18:30 MD2 Paul Schuil Ouder veld 1   17:15 - 21:45 Paul / Herman
maandag 18:45 -19:45 MB1 Paul Schuil Ouder veld 1      
maandag 20:00 - 21:00 Recreanten Maandagavond Anita Woerdenbach   veld 1      
maandag 21:15 - 22:15 Recreanten Gevorderd Herman van Prooye   veld 1      
                 
dinsdag 18:00 -19:00 MA1 Herman van Prooye Anouk veld 1   18:15 -22:15 Herman / Sander
dinsdag 19:15 - 20:15 D1 Herman van Prooye   veld 1      
dinsdag 19:30 - 20:30 D2 Sander Sprengers   veld 2      
                 
woensdag 16:00 - 16:45 Manouk Barbara   veld 2   16:00 - 21:45 Serge
woensdag 16:30 - 17:30 M6E1 Marieke de Koning  Marijn van Rossem veld 1      
woensdag 17:00 - 17:45 Dylan Barbara   veld 2      
woensdag 18:00 - 19:00 MB2 Herman van Prooye Andrea veld 1      
woensdag 18:00 - 19:00 JC1 Fleur Pennings Ouder veld 2      
woensdag 19:15 - 20:15 MC2 Simon Tio Ouder veld 1      
woensdag 19:15 - 20:15 MA2 Fleur Pennings Ouder veld 2      
woensdag 20:30 - 21:30 Recreanten Woensdagavond Rene Pors   veld 1      
woensdag 20:30 - 21:30 Veterinnen Anita Woerdenbach   veld 2      
               
donderdag 17:30 - 18:30 MC1 Marnix Overzier Dirk Aben veld 1   17.00-22.30 Herman/Matthijs
donderdag 17:30 - 18:30 JB1 Herman van Prooye Ouder veld 2      
donderdag 18:45 -19:45 JA1 Marnix Overzier Ouder veld 1      
donderdag 18:45 -19:45 MB3 Sander Sprengers Dames 2 veld 2      
donderdag 20:00 - 21:00 Veteranen Paul Schuil   veld 1      
donderdag 21:15 - 22:15 H1 Matthijs de Rijke   veld 1      
                 
                 
vrijdag 16:00 - 17:00 Funkey Anita Woerdenbach jeugdtrainers veld 1 Ouder 15:45 - 18:30 Hanke
vrijdag 16:00 - 17:00 MixF1 Anita Woerdenbach Sanny Coster veld 1 Ouder    
vrijdag 16:00 - 17:00 Hockeyschool Anita Woerdenbach jeugdtrainers veld 1 Ouder    
vrijdag 17:15 - 18:15 J6E1 Jannes van der Heide jeugdtrainers veld 1 Ouder    
vrijdag 17:15 - 18:15 J8E1 Jannes van der Heide jeugdtrainers veld 1 Ouder    
vrijdag 17:15 - 18:15 M8E1 Anita Woerdenbach jeugdtrainers veld 2ab Ouder    
vrijdag 17:15 - 18:15 J6E2 Anita Woerdenbach jeugdtrainers veld 2ab Ouder    
vrijdag 17:15 - 18:15 MD1 Amber Heerens Floris Gransbergen veld 2cd Ouder    
Zondag  14:00 - 16:00 H1 Matthijs de Rijke   veld 1   14:00 - 16:00 Matthijs


Bijlage: trainingsschema vanaf 11 mei.xlsx

terug naar vorige scherm

Team en schema informatie
Clubinformatie
Agenda
De agenda is leeg
Hele agenda
Uitslagen
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Meer verslagen