Sponsoren
Links

The Indian Maharadja
Vandaag jarig
Er zijn geen jarigen vandaag
Android app on Google Play


Trainingsschema tot en met vrijdag 10 juli
27-6-2020  | 
Het is in Lisa helaas niet mogelijk om in de maand juli het trainingsschema te tonen.

De trainingen lopen door tot en met vrijdag 10 juli, een week voordat de schoolvakanties starten.

Momenteel zijn wij aan het inventariseren welke teams behoefte hebben om in de zomervakantie te trainen. Zodra wij dit van alle teams inzichtelijk hebben en ook weten welke trainers/sters beschikbaar zijn, zullen wij een aangepast schema opstellen en communiceren. Eventueel kunnen we, bij voldoende animo, trainingen per lijn(en) organiseren.
Deze trainingen zullen plaatsvinden op veld 1, omdat in de zomervakantie op veld 2 werkzaamheden zullen worden uitgevoerd.

N.B. Extra trainingen op zaterdag of zondag na overleg met htc: [email protected]

Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 MD1 Paul Schuil WATER1 - AB
19:00 - 20:30 MB1 Paul Schuil WATER1 - AB
20:00 - 21:30 Recreanten Maandagavond Anita Woerdenbach SEMI2
21:00 - 22:30 Recreanten Gevorderd Herman van Prooye WATER1
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:30 JD1 Dirk Aben WATER1 - AB
18:00 - 19:30 MA1 Herman van Prooye WATER1 - CD
19:00 - 20:30 D2 Sander Sprengers SEMI2
19:30 - 21:00 D1 Herman van Prooye WATER1
20:30 - 22:00 H2 Sander Sprengers SEMI2
21:00 - 22:30 H1 Matthijs de Rijke WATER1
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo

16:30 - 17:30 M8E1 Marieke de Koning
Marijn van Rossem
WATER1

18:00 - 19:30 JC1 Fleur Pennings WATER1 - CD
18:00 - 19:30 MB2 Herman van Prooye WATER1 - AB
19:30 - 20:45 D3 Herman van Prooye WATER1
20:45 - 22:15 Recreanten Woensdagavond Rene Pors WATER1
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 MC1 Marnix Overzier WATER1 - AB
17:00 - 18:30 MC2 Dirk Aben WATER1 - CD
18:30 - 20:00 JA1 Marnix Overzier WATER1 - AB
18:30 - 20:00 MA2 Sander Sprengers WATER1 - CD
20:00 - 21:15 VETERANEN Jurgen Bakker WATER1
21:15 - 22:30 H1 Matthijs de Rijke WATER1
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Funkey Anita Woerdenbach
WATER1 + jeugdtrainers
16:00 - 17:00 Hockeyschool Anita Woerdenbach WATER1 + jeugdtrainers
16:00 - 17:00 MixF1 Anita Woerdenbach WATER1 + jeugdtrainers
17:00 - 18:30 MD2 Amber Heerens
Floris Gransbergen
SEMI2 - AB
17:15 - 18:15 J8E1 Jannes van der Heide WATER1 + jeugdtrainers
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
10:00 - 12:00 Extern team Trainingsgroep SEMI2
10:00 - 11:00 MC1 Marnix Overzier WATER1 - AB
10:00 - 11:00 MC2 Dirk Aben WATER1 - CD
11:00 - 12:00 MB1 Paul Schuil WATER1 - CD
11:00 - 12:00 MD1 Paul Schuil WATER1 - AB
12:00 - 13:00 H2 Marnix Overzier  WATER1
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
10:45 - 12:15 D1 Herman van Prooye WATER1
12:15 - 13:45 MA1 Herman van Prooye WATER1 - AB
14:00 - 16:00 H1 Matthijs de Rijke WATER1

terug naar vorige scherm

Team en schema informatie
Clubinformatie
Agenda
19-12  Kerstvakantie
16-1  Herstart veldcompetitie
20-2  Voorjaarsvakantie
1-5  Meivakantie
17-7  Zomervakantie
Hele agenda
Uitslagen
JA1 HC Capelle MA1 2-0
MA1 HC Capelle JA1 0-2
Meer uitslagen
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Meer verslagen