Sponsoren
Links

The Indian Maharadja
Vandaag jarig
Nicole Kuhne
Marie José Voogt-Huberts
Darren Zhang
Android app on Google Play


trainingsschema tot en met 1 juli
18-6-2022  | 
Hierbij het trainingsschema tot en met vrijdag 2 juli.

Teams die daarna willen trainen, kunnen via coach/trainer/manager een verzoek indienen bij de htc.

In de zomervakantie, zal het schema voor komend seizoen worden gecommuniceerd.

N.B: Het trainingsschema in de app is nog het oude hoofdschema en is niet net juiste schema!

Maandag 17:30-19:00 Water Veld 1CD MA1  Herman van Prooye  
Maandag 18:00-19:30 Water Veld 1AB JC1  Andrea Kortenbout Lisa de Bie 
Maandag 19:00-20:30 Water Veld 1CD MA2  Herman van Prooye 
Maandag 19:30-21:00 Water Veld 1AB Heren Jong 1  Dirk Aben
Maandag 20:00-21:30 Water Veld 2CD REC MA  Anita Woerdenbach   
Maandag 20:30-22:30 Water Veld 1CD REC GEV  Herman van Prooye (na 2 juli!), bij thuiswedstrijden: vanaf 21:00 heel veld.  

Dinsdag 10:00-11:30 Water Veld 1AB Extern team  Herman van Prooye 
Dinsdag 17:30-19:00 Water Veld 1AB MC2 Tony Andrade Lopes  
Dinsdag 17:30-19:00 Water Veld 2CD  beschikbaar
Dinsdag 19:00-20:30 Water Veld 1AB MB1 Herman van Prooye
Dinsdag 19:00-20:30 Water Veld 1CD beschikbaar
Dinsdag 19:00-20:30 Water Veld 2AB MC1 NNTB
Dinsdag 19:00-20:30 Water Veld 2CD MB2  Tony Andrade Lopes
Dinsdag 20:30-22:00 Water Veld 1AB Heren 1  Jurgen Bakker  
Dinsdag 20:30-22:00 Water Veld 1CD Dames 1  Herman van Prooye  
Dinsdag 20:30-22:00 Water Veld 2 AB Dames 2  Jan Willem Kuhne  

Woensdag 17:15-18:45 Water Veld 1AB MD1  Herman van Prooye  
Woensdag 18:00-19:30 Water Veld 2AB JD1  Floris Gransbergen  
Woensdag 18:45-20:15 Water Veld 1AB MA2  Herman van Prooye  
Woensdag 18:45-20:15 Water Veld 2CD JC1  Andrea Kortenbout Lisa de Bie 
Woensdag 20:15-21:45 Water Veld 1CD REC WO  ZELF 
Woensdag 20:15 21:45 Water Veld 1AB MA1 Herman van Prooye  

Donderdag 17:30-19:00 Water Veld 2CD beschikbaar
Donderdag 19:00-20:30 Water Veld 1AB MB1 Herman van Prooye
Donderdag 19:00-20:30 Water Veld 1CD MB2 Tony Andrade Lopes
Donderdag 19:00-20:30 Water Veld 2AB MC1  NNTB
Donderdag 19:00-20:30 Water Veld 2CD Dames 2  Jan Willem Kuhne 
Donderdag 20:30-22:00 Water Veld 1AB Heren 1  Jurgen Bakker  
Donderdag 20:30-22:00 Water Veld 1CD Dames 1  Herman van Prooye  
Donderdag 20:30-22:00 Water Veld 2CD Heren Jong 1 ZELF   
Donderdag 20:30-22:00 Water Veld 2 AB H35A  ZELF

Vrijdag 17:00-18:00 Water Veld 1AB J6E1 Div. trainers
Vrijdag 17:00-18:00 Water Veld 1CD MF1  Anita Woerdenbach Trainers: Roos, Frederique, Sophie 
Vrijdag 17:00-18:00 Water Veld 2B Funkey  Anita Woerdenbach Trainers: Roos, Frederique, Sophie 
Vrijdag 17:00-18:00 Water Veld 2 A Hockeyschool  Anita Woerdenbach Trainers: Roos, Frederique, Sophie 
Vrijdag 17:00-18:00 Water Veld 2CD JF1  Anita Woerdenbach Trainers: Roos, Frederique, Sophie 
Vrijdag 18:00-19:30 Water Veld 1AB MD1 Diverse trainers 
Vrijdag 18:00-19:30 Water Veld 1CD MC2 Diverse trainers
Vrijdag 18:00-19:30 Water Veld 2AB JD1  Jannes van der Heide Trainers: Roos, Frederique, Sophie 
Vrijdag 18:00-19:30 Water Veld 2CD M8E1 Div. trainers 

terug naar vorige scherm

Team en schema informatie
Clubinformatie
Agenda
3-7  Smith College (USA)
9-7  Zomervakantie
11-8  Mosely Hockey Club (UK)
27-8  Voorbereidingstoernooi H1/D1
3-9  De IJsselcup
Hele agenda
Uitslagen
D1 HC Rijnvliet D1 2-0
D2 Leidse Hockey Club Roomburg D9 0-4
H35A V.M.H.C. CARTOUCHE H35D 2-5
H1 MHC Tempo H1 4-1
HJ1 LOHC HJ4 2-7
Meer uitslagen
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Meer verslagen