trainingsschema tot en met 1 juli
18-6-2022 |
Hierbij het trainingsschema tot en met vrijdag 2 juli.
Teams die daarna willen trainen, kunnen via coach/trainer/manager een verzoek indienen bij de htc.
In de zomervakantie, zal het schema voor komend seizoen worden gecommuniceerd.
N.B: Het trainingsschema in de app is nog het oude hoofdschema en is niet net juiste schema!
Maandag 17:30-19:00 Water Veld 1CD MA1 Herman van Prooye
Maandag 18:00-19:30 Water Veld 1AB JC1 Andrea Kortenbout Lisa de Bie
Maandag 19:00-20:30 Water Veld 1CD MA2 Herman van Prooye
Maandag 19:30-21:00 Water Veld 1AB Heren Jong 1 Dirk Aben
Maandag 20:00-21:30 Water Veld 2CD REC MA Anita Woerdenbach
Maandag 20:30-22:30 Water Veld 1CD REC GEV Herman van Prooye (na 2 juli!), bij thuiswedstrijden: vanaf 21:00 heel veld. Dinsdag 10:00-11:30 Water Veld 1AB Extern team Herman van Prooye
Dinsdag 17:30-19:00 Water Veld 1AB MC2 Tony Andrade Lopes
Dinsdag 17:30-19:00 Water Veld 2CD beschikbaar
Dinsdag 19:00-20:30 Water Veld 1AB MB1 Herman van Prooye
Dinsdag 19:00-20:30 Water Veld 1CD beschikbaar
Dinsdag 19:00-20:30 Water Veld 2AB MC1 NNTB
Dinsdag 19:00-20:30 Water Veld 2CD MB2 Tony Andrade Lopes
Dinsdag 20:30-22:00 Water Veld 1AB Heren 1 Jurgen Bakker
Dinsdag 20:30-22:00 Water Veld 1CD Dames 1 Herman van Prooye
Dinsdag 20:30-22:00 Water Veld 2 AB Dames 2 Jan Willem Kuhne Woensdag 17:15-18:45 Water Veld 1AB MD1 Herman van Prooye
Woensdag 18:00-19:30 Water Veld 2AB JD1 Floris Gransbergen
Woensdag 18:45-20:15 Water Veld 1AB MA2 Herman van Prooye
Woensdag 18:45-20:15 Water Veld 2CD JC1 Andrea Kortenbout Lisa de Bie
Woensdag 20:15-21:45 Water Veld 1CD REC WO ZELF
Woensdag 20:15 21:45 Water Veld 1AB MA1 Herman van Prooye Donderdag 17:30-19:00 Water Veld 2CD beschikbaar
Donderdag 19:00-20:30 Water Veld 1AB MB1 Herman van Prooye
Donderdag 19:00-20:30 Water Veld 1CD MB2 Tony Andrade Lopes
Donderdag 19:00-20:30 Water Veld 2AB MC1 NNTB
Donderdag 19:00-20:30 Water Veld 2CD Dames 2 Jan Willem Kuhne
Donderdag 20:30-22:00 Water Veld 1AB Heren 1 Jurgen Bakker
Donderdag 20:30-22:00 Water Veld 1CD Dames 1 Herman van Prooye
Donderdag 20:30-22:00 Water Veld 2CD Heren Jong 1 ZELF
Donderdag 20:30-22:00 Water Veld 2 AB H35A ZELF Vrijdag 17:00-18:00 Water Veld 1AB J6E1 Div. trainers
Vrijdag 17:00-18:00 Water Veld 1CD MF1 Anita Woerdenbach Trainers: Roos, Frederique, Sophie
Vrijdag 17:00-18:00 Water Veld 2B Funkey Anita Woerdenbach Trainers: Roos, Frederique, Sophie
Vrijdag 17:00-18:00 Water Veld 2 A Hockeyschool Anita Woerdenbach Trainers: Roos, Frederique, Sophie
Vrijdag 17:00-18:00 Water Veld 2CD JF1 Anita Woerdenbach Trainers: Roos, Frederique, Sophie
Vrijdag 18:00-19:30 Water Veld 1AB MD1 Diverse trainers
Vrijdag 18:00-19:30 Water Veld 1CD MC2 Diverse trainers
Vrijdag 18:00-19:30 Water Veld 2AB JD1 Jannes van der Heide Trainers: Roos, Frederique, Sophie
Vrijdag 18:00-19:30 Water Veld 2CD M8E1 Div. trainers |
terug naar vorige scherm |
Team en schema informatie
Clubinformatie
Agenda
29-3 | |
30-3 | |
5-4 | |
13-4 | |
27-4 | |
Hele agenda |
Uitslagen
Dames 1 | Hockeyclub Prinsenbeek D1 | 1-1 |
DO25-1 | LOHC DO25-14 | 3-6 |
J010-1 | H.C. Derby JO10-1 | 5-1 |
J014-1 | Dordrechtse Mixed Hockey Club JO14-2 | 2-3 |
J09-1 | HC De IJssel JO9-1 | 3-11 |
M010-1 | Schoonhovense MHC MO10-2 | 6-4 |
M014-1 | H.C. Derby MO14-2 | 1-2 |
M014-2 | HC Alphen MO14-5 | 3-1 |
M018-1 | Goudse MHC MO18-3 | 2-1 |
M018-2 | OMHC MO18-4 | 4-2 |
Meer uitslagen |
Recente verslagen
Nog geen verslagen. |
Meer verslagen |