Sponsoren
Links

The Indian Maharadja
Vandaag jarig
Madelief Frieser
Lucas Hoogendijk
Android app on Google Play


htc_htz 

De basis voor plezier in het hockeyspel en goede club prestaties wordt bij de jeugd gelegd. Aan het behalen van succes gaat een lange weg van trainingen, wedstrijden en een goede mentaliteit van de spelers vooraf. Maar ook de hockey technische organisatie binnen de vereniging moet op orde zijn.

Het Bestuurslid Hockey Technische Zaken is verantwoordelijk voor alle hockey gerelateerde activiteiten. Hij laat zich daarbij adviseren door o.a. de Hockey Technische Commissie, de Jongste Jeugd Commissie en de Jeugd Commissie.


De Hockey Technische Commissie heeft tot doel het Bestuur te adviseren over het beleid op hockeytechnisch gebied. Zij stelt een lange termijn plan op, dat ter goedkeuring aan het Bestuur wordt voorgelegd, en, na goedkeuring, door haar wordt geïmplementeerd.

Een aantal essentiële taken van de HTC is:

1. Teams samenstellen, al dan niet in overleg met de Jeugd Commissie

2. Competitie indeling voorbereiden

3. Voortgang teams in de competitie in de gaten houden

4. Verzorgen van oefenstof

5. Peilen van wensen en plannen van spelers/speelsters

6. Adviseren, begeleiden en sturen van coaches en trainers

 

Tot de HTC behoren: 

1. Bestuurslid HTZ

2. Hockey Technisch Coördinator Senioren en Junioren

3. Hockey Technisch Coördinator Jongste Jeugd

4. Vertegenwoordiger van de Jeugd Commissie

5. Vertegenwoordiger van de Jongste Jeugd Commissie

6. Keeperscoördinator


Het belangrijkste contact is en blijft frequent contact met coaches, begeleiders en trainers. De HTC handelt vanuit een technisch beleid en vergadert maandelijks om lijn- en teamvoortgang te bespreken. Daarbij worden voorstellen, visies, beslissingen en beleidswijzigingen ter goedkeuring aan het bestuur of relevante organen voorgelegd. Jaarlijks wordt het functioneren van de HTC besproken en indien nodig vindt bijstelling plaats.

 

Contact met de HTC?

 

De HTC is er primair voor de coaches en trainers. Mochten ouders of spelers toch de behoefte voelen de HTC- te benaderen dan kan dat altijd. Wij willen u echter toch vriendelijk verzoeken dit toch zoveel mogelijk via de  coach en of de lijncoördinator te laten verlopen.

 

Robert Lahr

Voorzitter HTC / Bestuurslid HTZ

Paul Schuil

Technisch Coördinator B / A

Tony Andrade Lopes

Technisch Coördinator C / D / Jongste Jeugd

Mariëtte Gransbergen

HTC lid

Dirk Aben

HTC lid



 

Team en schema informatie
Clubinformatie
Agenda
6-10  Vrijmibo
14-10  Herfstvakantie
27-10  Halloween hockey
28-10  Herstart veldcompetitie junioren en jongste jeugd
29-10  Herstart veldcompetitie senioren
Hele agenda
Uitslagen
Dames 1 Hockeyclub Prinsenbeek D1 1-2
Dames 2 HC Voorne D3 3-3
DO25-1 HC De IJssel DO25-1 4-0
J010-1 HV Bleiswijk JO10-1 6-8
J014-1 HC Delfshaven JO14-1 7-1
J09-1 HC Capelle JO8-1-mix 10-5
M010-1 Dordrechtse Mixed Hockey Club MO10-3 0-4
M014-1 HV Victoria MO14-6 10-1
M014-2 Dordrechtse Mixed Hockey Club MO14-5 3-3
Meer uitslagen
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Meer verslagen