Sponsoren
Links

The Indian Maharadja
Vandaag jarig
Lucas Dane
Android app on Google Play


Nieuwsoverzicht
HOCKEY

16-1-2021
Trainingen
 
Beste leden,

Vanaf maandag starten de trainingen weer.

Voor senioren geldt dat er met maximaal twee personen op 1,5 meter afstand getraind kan worden. Wij kunnen ons voorstellen dat menig hockeyer nog liever even wacht tot er weer meer mogelijk is. Aan de seniorenteams doen wij om die reden het verzoek om met elkaar te kijken of er binnen het desbetreffende team behoefte is om te gaan trainen en dit via de teammanager door te geven aan de htc: [email protected].

De coronamaatregelen met betrekking tot trainingen zijn niet gewijzigd en blijven dan ook van kracht.

Aangezien nog niet alle trainers vanwege de coronapandemie training kunnen of willen geven, is de bezetting kwetsbaar.
Bij uitval van trainers/trainsters zullen teams moeten kunnen terugvallen op toezicht(h)ouders, zodat er in ieder geval getraind kan worden.

Het schema op de voorpagina van de website is voorlopig de meest actuele en bij wijzigingen, zullen wij deze hier kenbaar maken. Houd de website dan ook goed in de gaten.

Op dit moment worden tot nader bericht MB1 op maandag en MC1 op donderdag, getraind door Rens van Druenen, speler uit H1.

Voor de woensdag zijn wij voor MB1 nog op zoek naar een trainer van 19.00-20.30 uur.

Met sportieve groet,

Tony, Matthijs, Dirk, Mariƫtte en Serge
hockey technische commissie van Hockey Club Capelle

Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 JC1 Andrea Kortenbout
Manuel van Kralingen
WATER1 - AB
17:30 - 19:00 M8D1 Herman van Prooye
Lara Ghiraw
WATER2 - CD
17:30 - 19:00 MD1 Herman van Prooye
Tolu Kisters
WATER2 - AB Jade van Dee: stage
19:00 - 20:30 DJ1 Herman van Prooye WATER2 - CD
19:00 - 20:30 HJ1 Jacques Winnen WATER1 - CD
19:00 - 20:30 JA1 Jacques Winnen WATER1 - AB
19:00 - 20:30 MB1 Paul Schuil WATER2 - AB
20:30 - 22:00 REC MA Anita Woerdenbach WATER2 - AB
21:00 - 22:30 REC GEV Herman van Prooye WATER1
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 MB2 WATER2 - AB D1 Trainers
17:30 - 19:00 MC1 Fleur Pennings
Matthijs de Rijke
Isabelle den Hartog
WATER1 - AB
17:30 - 19:00 MC2 Matthijs de Rijke
Fleur Pennings
Isabelle den Hartog
WATER1 - CD
18:00 - 19:30 JD1 Tom Noorland
Noah de Vries
WATER2 - CD
19:00 - 20:30 D2 Jan Willem Kuhne WATER1 - AB
19:00 - 20:30 MA1 Herman van Prooye WATER2 - AB
19:00 - 20:30 MA2 Rens van Druenen WATER1 - CD
20:30 - 22:00 D1 Herman van Prooye WATER1 - CD
20:30 - 22:00 H1 Matthijs de Rijke WATER1 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 J8E1 Floris Gransbergen WATER1 - AB
16:30 - 17:30 M8E1 Marieke de Koning
Marijn van Rossem
WATER1 - CD
17:30 - 19:00 M8D1 Tony Andrade Lopes
Anne Vrolijk
WATER2 - AB
17:30 - 19:00 MD1 Herman van Prooye
Indy van Assendelft
WATER2 - CD Jade van Dee: stage
18:15 - 19:00 Keeperstraining JD1/MD1/M8D1 Trainingsgroep WATER1 - C Trainer: Anouk van Adrichem
18:45 - 19:45 Keeperstraining MB1/JC1/MC1 Trainingsgroep WATER1 - D Trainer: Anouk van Adrichem
19:00 - 20:30 DJ1 Herman van Prooye WATER2 - CD
19:00 - 20:30 JC1 Andrea Kortenbout
Manuel van Kralingen
WATER2 - AB
19:00 - 20:30 MB1 Paul Schuil WATER1 - AB
19:30 - 20:30 Keeperstraining JA1/MA1 Trainingsgroep WATER1 - C Trainer: Anouk van Adrichem
20:30 - 22:00 REC WO Rene Pors WATER1 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:30 JD1 Tom Noorland
Noah de Vries
WATER1 - CD
18:00 - 19:30 MA1 Herman van Prooye WATER1 - AB
18:00 - 19:30 MC1 Marnix Overzier WATER2 - AB
18:00 - 19:30 MC2 Dirk Aben WATER2 - CD
19:30 - 21:00 D1 Herman van Prooye WATER1 - AB
19:30 - 21:00 HJ1 WATER2 - AB
19:30 - 21:00 JA1 Marnix Overzier WATER2 - AB
19:30 - 21:00 MA2 Sander Sprengers WATER2 - CD
19:30 - 21:00 MB2 Rens van Druenen WATER1 - CD H1 trainers
21:00 - 22:30 D2 Herman van Prooye WATER2 - AB
21:00 - 22:30 H1 Matthijs de Rijke WATER1 - AB
21:00 - 22:30 H35A Jurgen Bakker WATER1 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Instroomtraining Trainingsgroep WATER1 - D Trainer: Anita Woerdenbach, Roos Morsch
17:00 - 18:00 Funkey Sophie Visser
Anita Woerdenbach
WATER1 - A
17:00 - 18:00 Hockeyschool Anita Woerdenbach WATER1 - C
17:00 - 18:00 MXF1 Frederique Gransbergen
Anita Woerdenbach
WATER1 - B
18:00 - 19:00 Keeperstraining J8E1/M8E1 Trainingsgroep WATER2 - A Trainer: Dylan van der Leij
18:00 - 19:00 J8E1 Jannes van der Heide WATER1 - AB + Jeugdtrainers
18:00 - 19:00 M8E1 Anita Woerdenbach WATER1 - CD
19:00 - 20:00 Instroomtraining MC Trainingsgroep WATER1 - A Trainster: Anita Woerdenbach
 

 

Team en schema informatie
Clubinformatie
Agenda
20-2  Voorjaarsvakantie
27-4  Koningsdag
1-5  Meivakantie
17-7  Zomervakantie
Hele agenda
Uitslagen
JA1 HC Capelle MA1 2-0
MA1 HC Capelle JA1 0-2
REC GEV Hockey Club Rotterdam 2 1-5
Meer uitslagen
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Meer verslagen