Sponsoren
Links


Vandaag jarig
Kae-lynn matias Alves
Emma Cornet
Collin de Heide
Bart Polet
Lotte Polet
Tom Polet
Android app on Google Play


Bestuur
Robbert Kloosterman
Voorzitter - Mail
Bestuur
Serge van Embden
Secretaris - Mail
0611480392
Bestuur
Ron Contant
Penningmeester - Mail
Bestuur
Robert Lahr
Hockeytechnische zaken - Mail
Bestuur
Elco van der Heide
Operationele Zaken - Mail
Arbitrage Commissie
Sofie de Groot
Begeleiding nieuwe scheidsrechters - Mail
Arbitrage Commissie
Herman van Prooye
Docent - Mail
Arbitrage Commissie
Perry Artz
Docent - Mail
Arbitrage Commissie
Albert Bos
Tuchtrecht correspondent - Mail
0104501415
Arbitrage Commissie
Aad van Slingerland
Begeleiding nieuwe scheidsrechters - Mail
Bar Commissie
Caroline de Leeuw
Coördinator - Mail
Bar Commissie
Willem Goudriaan
Barcommissaris
Bar Commissie
Herma de Kievit
Barcommissaris
Bar Commissie
Annemieke Reuters
Barcommissaris
Bar Commissie
Jan Jaap Jager
Barcommissaris
Bar Commissie
Micha Deelen
Barcommissaris
Bar Commissie
Jacques Winnen
Barcommissaris
Bar Commissie
Gert-jan Kroon
Barcommissaris
Bar Commissie
Messelina Deelen
Barcommissaris
Bar Commissie
Coby Louwe
Barcommissaris
Bar Commissie
Mark Stekelenburg
Barcommissaris
Bar Commissie
Barbara Philipszoon
Barcommissaris
Bar Commissie
Ronielle Wijngaarden
Barcommissaris
Bar Commissie
Conny Hartmans
Barcommissaris
Indeling
Bar Commissie
Coby Louwe
Barcommissaris
Inkoop
EHBO Commissie
Elco van der Heide
Coördinator - Mail
EHBO Commissie
Michael Oomen
Lid
EHBO Commissie
Natasja Blom
Lid
EHBO Commissie
Annelies Buningh-Bezooijen
Lid
EHBO Commissie
Soes van Embden
Lid
EHBO Commissie
Krista Schuil
Lid
EHBO Commissie
Camille Theunissen
Lid
EHBO Commissie
Gabi Bos
Lid
EHBO Commissie
Marleen van Beest
Lid
EHBO Commissie
Coby Louwe
Lid
EHBO Commissie
Herman van Prooye
Lid
Elftal Commissie Jeugd
Sander Sprengers
Coördinator Jongens A-B
Elftal Commissie Jeugd
Sander Sprengers
Coördinator Jongens C-D
Elftal Commissie Jeugd
Dirk Aben
Coördinator Meisjes A-B
Elftal Commissie Jeugd
Marnix Overzier
Coördinator Meisjes A-B - Mail
Elftal Commissie Jeugd
Dirk Aben
Coördinator Meisjes C-D
Elftal Commissie Jeugd
Marnix Overzier
Coördinator Meisjes C-D - Mail
Elftal Commissie Senioren
Wilmy Oosterwijk
Coördinator - Mail
Heren/Dames
Evenementen Commissie
Mark van Linden
Coördinator - Mail
Evenementen Commissie
Hanke Boom
Lid - Mail
Evenementen Commissie
Boris Ludema
Lid - Mail
Evenementen Commissie
Serge van Embden
Lid - Mail
Financiën en Administratie Commissie
Nicole Kuhne
Lid - Mail
Hockey Technische Commissie
Robert Lahr
Voorzitter HTC - Mail
Hoofd Technische Zaken
Hockey Technische Commissie
Mariëtte Gransbergen
Lid - Mail
Hockey Technische Commissie
Tony Andrade Lopes
Lid - Mail
Hockey Technische Commissie
Paul Schuil
Coördinator - Mail
ICT Commissie
Ewoud van Rossem
Coördinator - Mail
ICT Commissie
Daan van Egmond
Coördinator - Mail
Jongste Jeugd Commissie
Ronielle Wijngaarden
Coördinator E-F / Hockeyschool / Funkey - Mail
Jongste Jeugd Commissie
Patrick Dölle
Coördinator E-F / Hockeyschool / Funkey - Mail
Jongste Jeugd Commissie
Gerdien Vermeer
Coördinator E-F / Hockeyschool / Funkey - Mail
Jongste Jeugd Commissie
Astrid van der Horst
Coördinator E-F / Hockeyschool / Funkey - Mail
Kascontrole Commissie
Onno Donkervoort
Lid - Mail
Kascontrole Commissie
Anne den Drijver
Lid - Mail
Keeperscoördinator
Barbara Philipszoon
Coördinator - Mail
Ledenadministratie Commissie
Soes van Embden
Coördinator - Mail
Ledenadministratie Commissie
Kathe Hensing
Lid - Mail
Materiaal Commissie
Rob Vink
Coördinator - Mail
Onderhoudscommissie
Hanke Boom
Coördinator
Onderhoudscommissie
Nico Vos
Lid
Onderhoudscommissie
Frank van der Linden
Lid
Onderhoudscommissie
Rob Vink
Lid
Redactie & Mediacommissie
Leonie Bergwerff
Coördinator - Mail
Redactie & Mediacommissie
Sylvia Strooband
Coördinator - Mail
Redactie & Mediacommissie
Ruud Kater
Lid - Mail
Fotograaf
Sponsorcommissie
Emile van der Starre
Lid - Mail
Sponsorcommissie
Marco van Wijk
Lid - Mail
Sponsorcommissie
Micha Deelen
Lid - Mail
Trimhockey Commissie
Anita Woerdenbach
Coördinator beginners - Mail
Trimhockey Commissie
Wilmy Oosterwijk
Coördinator Gevorderden - Mail
Tuchtcommissie
Albert Bos
Lid - Mail
Tuchtcommissie
Rob Hartmans
Lid - Mail
Tuchtcommissie
Vincent Heugen
Lid - Mail
Vertrouwenspersonencommissie
Adrianne Wijffels
Lid - Mail
Vertrouwenspersonencommissie
Marieke Morsch
Lid - Mail
Wedstrijdsecretariaat
Herman van Prooye
Coördinator - Mail
JongsteJeugd E-F
Wedstrijdsecretariaat
Herman van Prooye
Coördinator - Mail
Junioren A-D
Wedstrijdsecretariaat
Herman van Prooye
Coördinator - Mail
Senioren
Wedstrijdsecretariaat
Herman van Prooye
Coördinator - Mail
Zaal
Zaalhockeycommissie
Judith van Egmond
Coördinator - Mail
Zaalhockeycommissie
Gabrielle Rypma
Coördinator - Mail

Team en schema informatie
Clubinformatie
Agenda
22-4  ABN AMRO 3 vs. 3 Cup D JEUGD voorronde Alliance
22-4  MHV Evergreen D1-D1
22-4  MHV Evergreen H1-H1
23-4  Inloopspreekuur FS-fysio
25-4  Schoolvoetbaltoernooi Capelle
Hele agenda
Uitslagen
JB1 Hockey Club Rotterdam JB5 3-1
JC1 G.H.C. RAPID JC2 4-2
JD1 H.C. Derby JD2 7-1
MA1 M.H.C. Krimpen MA2 7-2
MB1 Hockey Club Rotterdam MB3 1-3
Meer uitslagen
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Meer verslagen