Sponsoren
Links


Vandaag jarig
Lois Jongedijk
Reinier de Kievit
Todd Mertens
Stijn van Slingerland
Android app on Google Play


Standen van alle teams

JuniorenSenioren
Junioren 
  JA1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Capelle JA1 0 0 0 0 0 0 0
2 Dordrecht JA2 0 0 0 0 0 0 0
3 Gouda JA1 0 0 0 0 0 0 0
4 Hoeksche Waard JA1 0 0 0 0 0 0 0
5 Krimpen JA1 0 0 0 0 0 0 0
6 Noordwijk JA1 0 0 0 0 0 0 0
7 Pijnacker JA1 0 0 0 0 0 0 0
8 Ypenburg JA1 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  JB1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Barendrecht JB2 0 0 0 0 0 0 0
2 Capelle JB1 0 0 0 0 0 0 0
3 Derby JB2 0 0 0 0 0 0 0
4 Feijenoord JB1 0 0 0 0 0 0 0
5 Krimpen JB1 0 0 0 0 0 0 0
6 Rapid JB2 0 0 0 0 0 0 0
7 Schiedam JB2 0 0 0 0 0 0 0
8 Souburgh JB1 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  JD1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Capelle JD1 0 0 0 0 0 0 0
2 Dordrecht JD1 0 0 0 0 0 0 0
3 HGC JD2 0 0 0 0 0 0 0
4 Ommoord JD2 0 0 0 0 0 0 0
5 Victoria JD2 0 0 0 0 0 0 0
6 Waddinxveen JD1 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  MA1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Capelle MA1 0 0 0 0 0 0 0
2 Krimpen MA1 0 0 0 0 0 0 0
3 Leonidas MA3 0 0 0 0 0 0 0
4 Ommoord MA1 0 0 0 0 0 0 0
5 Ring Pass Delft MA4 0 0 0 0 0 0 0
6 Schiedam MA2 0 0 0 0 0 0 0
7 Souburgh MA1 0 0 0 0 0 0 0
8 Spijkenisse MA1 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  MA2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Barendrecht MA6 0 0 0 0 0 0 0
2 Capelle MA2 0 0 0 0 0 0 0
3 Forcial MA2 0 0 0 0 0 0 0
4 Ommoord MA3 0 0 0 0 0 0 0
5 Rapid MA3 0 0 0 0 0 0 0
6 Schiedam MA3 0 0 0 0 0 0 0
7 Schoonhoven MA2 0 0 0 0 0 0 0
8 Spijkenisse MA2 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  MB1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Rodenrijs MB2 0 0 0 0 0 0 0
2 Capelle MB1 0 0 0 0 0 0 0
3 Dordrecht MB3 0 0 0 0 0 0 0
4 Evergreen MB1 0 0 0 0 0 0 0
5 Leonidas MB4 0 0 0 0 0 0 0
6 Rapid MB2 0 0 0 0 0 0 0
7 Rotterdam MB5 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  MB2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Alphen MB6 0 0 0 0 0 0 0
2 Capelle MB2 0 0 0 0 0 0 0
3 Dordrecht MB6 0 0 0 0 0 0 0
4 Krimpen MB2 0 0 0 0 0 0 0
5 Leonidas MB8 0 0 0 0 0 0 0
6 Rotterdam MB8 0 0 0 0 0 0 0
7 Victoria MB5 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
  MC1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 IJssel MC1 6 14 4 2 0 15 9
2 Krimpen MC1 6 13 4 1 1 23 14
3 Ommoord MC2 6 9 3 0 3 15 11
4 Capelle MC1 6 9 3 0 3 17 17
5 HCRB MC1 6 3 0 3 3 13 20
6 Rapid MC2 6 2 0 2 4 6 18
  2e klasse 
  MC2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Schiedam MC5 6 15 5 0 1 18 10
2 Feijenoord MC2 6 12 4 0 2 21 10
3 Westland MC4 6 11 3 2 1 11 7
4 HDS MC4 6 7 2 1 3 12 12
5 Dordrecht MC3 6 6 2 0 4 16 16
6 Capelle MC2 6 1 0 1 5 1 24
  4e klasse 
  MC3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HCRB MC4 6 18 6 0 0 27 5
2 Ypenburg MC4 6 13 4 1 1 40 7
3 Rotterdam MC12 6 10 3 1 2 26 16
4 Gouda MC4 6 9 3 0 3 14 16
5 Dordrecht MC4 6 3 1 0 5 10 35
6 Capelle MC3 6 0 0 0 6 3 41
  5e klasse 
  MD1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Rodenrijs MD3 0 0 0 0 0 0 0
2 Capelle MD1 0 0 0 0 0 0 0
3 HGC MD2 0 0 0 0 0 0 0
4 Rijswijk MD2 0 0 0 0 0 0 0
5 Roomburg MD3 0 0 0 0 0 0 0
6 Zoetermeer MD3 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  MD2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Barendrecht MD5 0 0 0 0 0 0 0
2 Bleiswijk MD3 0 0 0 0 0 0 0
3 Capelle MD2 0 0 0 0 0 0 0
4 Schoonhoven MD2 0 0 0 0 0 0 0
5 Spijkenisse MD2 0 0 0 0 0 0 0
6 Zoetermeer MD8 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
Senioren 
  D1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 DDHC D1 6 16 5 1 0 15 7
2 Tempo '34 D1 5 15 5 0 0 20 5
3 Tempo D1 6 14 4 2 0 14 5
4 Wateringse veld D1 5 9 3 0 2 16 6
5 Capelle D1 5 9 3 0 2 12 10
6 Walcheren D1 5 6 2 0 3 10 10
7 Waddinxveen D1 5 6 2 0 3 13 16
8 Olympia D1 6 6 2 0 4 8 17
9 Zevenbergen D1 6 4 1 1 4 5 12
10 Gilze-Rijen D1 6 1 0 1 5 3 14
11 Evergreen D1 5 1 0 1 4 6 20
  4e klasse 
  D2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 IJssel DJ3 6 13 4 1 1 18 8
2 Krimpen DJ1 6 12 3 3 0 15 3
3 Capelle DJ1 6 10 4 1 1 20 6
4 Schiedam DJ5 6 10 3 1 2 13 11
5 Leiden DJ7 6 3 1 0 5 3 21
6 Leonidas DJ5 6 0 0 0 6 6 26
  4e klasse 
  Dames 1 Silver Cup 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 DDHC D1 1 3 1 0 0 8 0
2 Waddinxveen D1 1 3 1 0 0 6 5
3 Olympia D1 1 3 1 0 0 4 3
4 Wateringse veld D1 1 3 1 0 0 1 0
5 Capelle D1 1 0 0 0 1 5 6
6 Tempo D1 1 0 0 0 1 3 4
7 Evergreen D1 1 0 0 0 1 0 1
8 Geldermalsen D1 1 0 0 0 1 0 8
  Silvercup - KO 
  H1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 DES H1 6 18 6 0 0 38 8
2 Westland H1 6 16 5 1 0 25 11
3 Souburgh H1 6 10 3 1 2 26 24
4 Waalwijk H1 6 9 3 0 3 25 25
5 Tempo H1 6 9 3 0 3 17 18
6 Krimpen H1 6 9 3 0 3 14 15
7 Prinsenbeek H1 6 9 2 3 1 16 12
8 Dopie H1 6 8 2 2 2 14 17
9 Hoeksche Waard H1 6 4 1 1 4 11 18
10 Scoop Delft H1 6 4 1 1 4 8 20
11 Capelle H1 6 4 1 1 4 10 24
12 Liberty H1 6 3 1 0 5 14 26
  3e klasse 
  H2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Cartouche HJ3 5 13 4 1 0 26 16
2 Gouda HJ1 5 8 2 2 1 11 12
3 Scoop Delft HJ2 5 6 2 0 3 10 14
4 Capelle HJ1 4 4 1 1 2 13 11
5 Schiedam HJ1 5 3 1 0 4 11 18
  5e klasse 
  Heren 1 Silver Cup 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Gilze-Rijen H1 1 3 1 0 0 4 2
2 Dopie H1 1 3 1 0 0 2 0
3 Feijenoord H1 1 3 1 0 0 4 3
4 Capelle H1 1 3 1 0 0 3 2
5 Ypenburg H1 1 3 1 0 0 2 1
6 Hoeksche Waard H1 1 3 1 0 0 1 0
7 Kieviten H1 1 0 0 0 1 3 4
8 DDHC H1 1 0 0 0 1 2 3
9 Gouda H1 1 0 0 0 1 1 2
10 Tempo '34 H1 1 0 0 0 1 0 1
11 Spijkenisse H1 1 0 0 0 1 2 4
12 Scoop Delft H1 1 0 0 0 1 0 2
  Silvercup - KO 
  VETERANEN 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Cartouche HC 6 14 4 2 0 27 13
2 Capelle HA 6 14 4 2 0 16 8
3 HCRB HA 6 13 4 1 1 16 9
4 hdm HE 6 12 4 0 2 21 12
5 Ypenburg HA 6 12 4 0 2 11 8
6 Spijkenisse HA 6 11 3 2 1 27 15
7 Rijswijk HA 6 7 2 1 3 15 16
8 Bleiswijk HA 6 7 2 1 3 14 19
9 Cartouche HD 6 6 2 0 4 11 20
10 Leiden HD 6 4 1 1 4 11 17
11 Kieviten HB 6 3 1 0 5 11 30
12 Alphen HB 6 0 0 0 6 9 22
  Veteranen 2e klasse 
Jongste Jeugd 
  JE1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 1 
  JE2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 1 
  JF1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 1 
  ME1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 1 
  ME2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 1 
  ME4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 1 
  MF1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 1 

Team en schema informatie
Clubinformatie
Agenda
22-10  HCC Sportways Herfstkamp
22-10  GEEN inloopspreekuur Fysio ivm herfstvakantie
27-10  Reservering door derden
27-10  Wintertijd!
28-10  Waddinxveen D1-HCC D1
Hele agenda
Uitslagen
D2 HC De IJssel DJ3 2-0
D1 MHC Tempo D1 1-4
D2 LOHC DJ7 (D17) 3-0
H1 Dopie H1 2-2
VET HC Ypenburg HA 3-1
MC1 OMHC MC2 2-4
MC2 HV Westland MC4 1-1
MC3 HCRB MC4 0-5
Meer uitslagen
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Meer verslagen