Sponsoren
Links


Vandaag jarig
Judith van Egmond
Lucille de Kok
Suzanna Pelk
Android app on Google Play


Standen van alle teams

JuniorenSenioren
Junioren 
  JA1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rotterdam JA4 5 15 5 0 0 20 4 0
2 Westland JA1 5 13 4 1 0 38 4 0
3 Berkel-Rodenrijs JA2 5 13 4 1 0 28 3 0
4 Klein Zwitserland JA6 5 6 2 0 3 10 17 0
5 Capelle JA1 5 3 1 0 4 6 17 0
6 hdm JA4 5 3 1 0 4 4 19 0
7 Derby JA2 5 3 1 0 4 7 24 0
8 HGC JA2 5 3 1 0 4 7 32 0
  2e klasse 
  JB1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rapid JB2 5 15 5 0 0 28 4 0
2 Feijenoord JB1 5 10 3 1 1 12 9 0
3 Capelle JB1 5 9 3 0 2 11 8 0
4 HCRB JB1 5 6 2 0 3 15 18 0
5 Forescate JB2 5 3 1 0 4 3 18 0
6 Alecto JB2 5 1 0 1 4 3 15 0
  2e klasse 
  JC1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HGC JC3 5 13 4 1 0 21 14 0
2 Rotterdam JC4 5 10 3 1 1 20 12 0
3 Capelle JC1 5 8 2 2 1 24 15 0
4 Leonidas JC2 5 7 2 1 2 11 7 0
5 Waddinxveen JC1 5 4 1 1 3 13 17 0
6 Dordrecht JC2 5 0 0 0 5 8 32 0
  2e klasse 
  MA1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Schiedam MA1 5 13 4 1 0 25 7 0
2 Capelle MA1 5 13 4 1 0 21 9 0
3 hdm MA3 5 9 2 3 0 13 8 0
4 Pijnacker MA2 5 7 2 1 2 9 9 0
5 Rotterdam MA5 5 5 1 2 2 13 14 0
6 Alkemade MA1 5 4 1 1 3 6 14 0
7 HGC MA3 5 2 0 2 3 6 16 0
8 Derby MA2 5 1 0 1 4 2 18 0
  2e klasse 
  MA2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alphen MA2 5 15 5 0 0 14 5 0
2 Tempo '34 MA1 5 12 4 0 1 12 6 0
3 Klein Zwitserland MA4 5 10 3 1 1 11 7 0
4 Noordwijk MA2 5 9 2 3 0 11 8 0
5 Victoria MA3 5 4 1 1 3 10 9 0
6 Berkel-Rodenrijs MA3 5 4 1 1 3 6 10 0
7 Gouda MA2 5 3 1 0 4 8 14 0
8 Capelle MA2 5 0 0 0 5 4 17 0
  3e klasse 
  MB1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HGC MB2 5 13 4 1 0 28 10 0
2 Voorhout MB1 5 11 3 2 0 16 10 0
3 Alphen MB3 5 6 2 0 3 8 11 0
4 Tempo '34 MB1 5 6 2 0 3 12 16 0
5 Souburgh MB1 5 4 1 1 3 12 27 0
6 Capelle MB1 5 3 1 0 4 13 15 0
  2e klasse 
  MB2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Krimpen MB1 5 12 4 0 1 13 6 0
2 Rotterdam MB5 5 12 4 0 1 10 5 0
3 Berkel-Rodenrijs MB3 5 7 2 1 2 8 11 0
4 Leonidas MB4 5 6 2 0 3 13 12 0
5 Dordrecht MB4 5 4 1 1 3 11 14 0
6 Capelle MB2 5 2 0 2 3 9 16 0
  3e klasse 
  MB3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Leiden MB7 4 12 4 0 0 16 5 0
2 Ypenburg MB6 4 7 2 1 1 12 11 0
3 Tempo '34 MB4 4 4 1 1 2 12 8 0
4 Capelle MB3 4 2 1 2 1 13 12 3
5 Dordrecht MB6 4 0 0 0 4 7 24 0
  5e klasse 
  MC1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Pijnacker MC2 5 13 4 1 0 20 5 0
2 Rotterdam MC6 5 10 3 1 1 17 11 0
3 Capelle MC1 5 7 2 1 2 12 8 0
4 Cartouche MC4 5 5 1 2 2 15 14 0
5 Barendrecht MC4 5 5 1 2 2 9 12 0
6 Evergreen MC1 5 1 0 1 4 8 31 0
  2e klasse 
  MC2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Gouda MC4 5 15 5 0 0 20 3 0
2 Derby MC3 5 12 4 0 1 26 6 0
3 Cartouche MC7 5 6 2 0 3 15 16 0
4 Delfshaven MC1 5 6 2 0 3 10 14 0
5 Capelle MC2 5 6 2 0 3 8 18 0
6 Krimpen MC2 5 0 0 0 5 3 25 0
  4e klasse 
  MD1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Wateringse veld MD3 5 12 4 0 1 30 8 0
2 Klein Zwitserland MD7 5 10 3 1 1 16 9 0
3 Capelle MD1 5 9 3 0 2 14 14 0
4 Westland MD3 5 8 2 2 1 10 13 0
5 Ommoord MD4 5 4 1 1 3 11 18 0
6 Rotterdam MD10 5 0 0 0 5 5 24 0
  3e klasse 
  MD2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Westland MD5 5 13 4 1 0 29 4 0
2 Tempo '34 MD4 5 11 3 2 0 9 3 0
3 Kieviten MD1 5 10 3 1 1 19 9 0
4 Capelle MD2 5 6 2 0 3 10 14 0
5 Derby MD3 5 3 1 0 4 4 21 0
6 IJssel MD4 5 0 0 0 5 6 26 0
  4e klasse 
Senioren 
  D1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Montfoort D1 10 26 8 2 0 41 11 0
2 Woerden D1 9 25 8 1 0 38 9 0
3 Krimpen D1 10 21 7 0 3 31 16 0
4 Capelle D1 10 17 5 2 3 20 19 0
5 Vianen D1 10 13 4 1 5 21 24 0
6 Nieuwkoop D1 9 12 4 3 2 22 17 3
7 HCRB D1 10 12 4 0 6 21 31 0
8 Culemborg D1 10 10 3 1 6 18 25 0
9 Waddinxveen D1 10 7 2 1 7 14 30 0
10 Kromme Rijn D1 10 7 2 1 7 8 26 0
11 Rijnvliet D1 10 2 0 2 8 1 27 0
  4e klasse 
  D2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Forcial DJ1 10 28 9 1 0 75 6 0
2 Barendrecht DJ1 10 28 9 1 0 34 8 0
3 Cartouche DJ3 10 24 8 0 2 46 15 0
4 IJssel DJ3 10 16 5 1 4 22 29 0
5 Pollux DJ2 10 13 4 1 5 21 23 0
6 Rotterdam DJ1 10 13 4 1 5 18 23 0
7 Capelle DJ1 10 11 3 2 5 22 41 0
8 Victoria DJ6 10 10 3 1 6 30 33 0
9 Spijkenisse DJ2 10 9 2 3 5 16 33 0
10 Leonidas DJ6 10 5 1 2 7 16 40 0
11 Souburgh DJ1 10 -5 0 1 9 8 57 6
  Jong Senioren 4e klasse 
  H1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Prinsenbeek H1 11 29 9 2 0 50 18 0
2 Hoeksche Waard H1 11 25 7 4 0 35 17 0
3 Voorne H1 11 23 7 2 2 43 24 0
4 Dopie H1 11 20 6 2 3 34 26 0
5 Capelle H1 11 19 6 1 4 23 24 0
6 Gouda H1 11 16 4 4 3 20 22 0
7 Tempo H1 11 14 4 2 5 32 33 0
8 Krimpen H1 11 11 3 2 6 21 26 0
9 Ypenburg H1 11 10 3 1 7 26 28 0
10 Feijenoord H1 11 9 2 3 6 23 33 0
11 Souburgh H1 11 5 1 2 8 23 48 0
12 Waddinxveen H1 11 4 1 1 9 16 47 0
  3e klasse 
  VETERANEN 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HGC HA 11 27 8 3 0 32 13 0
2 Berkel-Rodenrijs HA 11 26 8 2 1 39 22 0
3 hdm HC 11 24 8 0 3 36 12 0
4 Rotterdam HC 11 20 6 2 3 31 17 0
5 HUDITO HA 11 18 5 3 3 34 23 0
6 Derby HA 11 18 5 3 3 21 24 0
7 Pijnacker HA 11 17 5 2 4 28 20 0
8 Schiedam HB 11 15 5 0 6 31 30 0
9 Leonidas HA 11 7 1 4 6 16 28 0
10 Capelle HA 11 5 1 2 8 18 36 0
11 Cartouche HB 11 5 1 2 8 12 44 0
12 Rotterdam HB 11 3 0 3 8 12 41 0
  Veteranen 1e klasse 
Jongste Jeugd 
  J6E1 
    Niveau 1 
  J6E2 
    Niveau 1 
  J8E1 
    Niveau 1 
  M6E1 
    Niveau 1 
  M8E1 
    Niveau 1 
  MixF1 
    Niveau 1 
Zaalhockey 
  D1Z 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Capelle D1 10 27 9 0 1 50 26 0
2 Nieuwkoop D1 8 14 4 2 2 26 19 0
3 Hoeksche Waard D1 8 12 3 3 2 20 12 0
4 Waddinxveen D1 7 9 3 0 4 23 25 0
5 Scoop Delft D1 8 9 2 3 3 16 23 0
6 Souburgh D1 8 6 1 3 4 26 29 0
7 Evergreen D1 9 4 1 1 7 12 39 0
  4e klasse 
  D2Z 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Capelle D2 6 16 5 1 0 39 12 0
2 Leonidas D25 6 10 3 1 2 20 10 0
3 IJssel D3 6 10 3 1 2 18 14 0
4 Schiedam D10 6 10 3 1 2 10 10 0
5 Pollux D3 4 9 3 0 1 11 6 0
6 Feijenoord D2 8 4 1 1 6 11 37 0
7 Rotterdam D6 6 1 0 1 5 4 24 0
  Reserve 4e klasse 
  D3Z 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Leonidas DJ6 8 15 5 0 3 17 16 0
2 Schoonhoven DJ1 4 12 4 0 0 25 7 0
3 Victoria DJ5 6 9 3 0 3 21 17 0
4 IJssel DJ3 4 9 3 0 1 10 7 0
5 Capelle DJ1 6 7 2 1 3 20 21 0
6 Souburgh DJ1 8 7 2 1 5 13 29 0
7 Spijkenisse DJ1 6 3 1 0 5 10 19 0
  Jong Senioren 4e klasse 
  H1Z 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Forescate H1 8 19 6 1 1 39 25 0
2 Pijnacker H1 8 13 4 1 3 37 27 0
3 Gouda H1 8 13 4 1 3 35 30 0
4 HDS H1 8 13 4 1 3 36 35 0
5 Barendrecht H1 8 12 4 0 4 31 36 0
6 Capelle H1 8 0 0 0 8 15 40 0
  2e klasse 
  J6E1Z 
    Niveau 2 
  J6E2Z 
    Niveau 4 
  J8E1Z 
    Niveau 1 
  JA1Z 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Westland JA1 10 22 6 4 0 40 18 0
2 Schiedam JA2 8 16 5 1 2 22 12 0
3 Voorne JA1 6 13 4 1 1 20 14 0
4 Capelle JA1 8 13 4 1 3 21 17 0
5 IJssel JA11 6 10 3 1 2 18 10 0
6 Rijswijk JA2 6 3 1 0 5 14 25 0
7 HDS JA2 10 0 0 0 10 5 44 0
  2e klasse 
  JB1Z 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ommoord JB12 8 22 7 1 0 33 11 0
2 Capelle JB1 6 12 4 0 2 20 12 0
3 Rapid JB2 6 10 3 1 2 14 16 0
4 Rotterdam JB4 4 6 2 0 2 7 14 0
5 Barendrecht JB2 6 5 1 2 3 12 14 0
6 Berkel-Rodenrijs JB2 8 5 1 2 5 15 22 0
7 IJssel JB1 4 0 0 0 4 4 16 0
  2e klasse 
  JC1Z 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Capelle JC1 6 18 6 0 0 34 17 0
2 IJssel JC1 8 12 3 3 2 32 25 0
3 Rijswijk JC2 6 10 3 1 2 19 20 0
4 Krimpen JC1 6 7 2 1 3 14 16 0
5 Rotterdam JC4 4 4 1 1 2 18 19 0
6 Ommoord JC2 2 0 0 0 2 4 8 0
7 Victoria JC5 4 0 0 0 4 5 21 0
  2e klasse 
  M6E1Z 
    Niveau 2 
  M8E1Z 
    Niveau 3 
  MA1Z 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Capelle MA1 6 18 6 0 0 30 7 0
2 Rapid MA1 8 16 5 1 2 27 12 0
3 Hoeksche Waard MA1 6 10 3 1 2 14 12 0
4 Barendrecht MA2 5 9 3 0 2 13 12 0
5 Dordrecht MA2 8 6 2 0 6 20 31 0
6 Schiedam MA2 7 6 2 0 5 13 25 0
7 Derby MA2 6 3 1 0 5 9 27 0
  2e klasse 
  MA2Z 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Victoria MA7 6 18 6 0 0 20 9 0
2 Capelle MA2 6 11 3 2 1 15 8 0
3 Schoonhoven MA2 6 11 3 2 1 20 15 0
4 IJssel MA2 8 11 3 2 3 15 18 0
5 Ommoord MA2 8 9 2 3 3 13 15 0
6 Waddinxveen MA1 6 6 2 0 4 13 17 0
7 Gouda MA2 8 1 0 1 7 9 23 0
  3e klasse 
  MB12Z 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Leonidas MB4 8 24 8 0 0 30 10 0
2 Barendrecht MB4 8 21 7 0 1 32 6 0
3 Capelle MB12 10 18 6 0 4 33 16 0
4 Dordrecht MB3 6 9 3 0 3 17 17 0
5 Tempo '34 MB2 8 7 2 1 5 15 26 0
6 Pollux MB3 8 1 0 1 7 6 38 0
7 Rotterdam MB9 6 0 0 0 6 8 28 0
  3e klasse 
  MB1Z 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ypenburg MB2 8 18 6 0 2 30 15 0
2 Berkel-Rodenrijs MB2 6 15 5 0 1 30 10 0
3 Pijnacker MB2 4 12 4 0 0 13 2 0
4 Zoetermeer MB3 4 9 3 0 1 16 6 0
5 Capelle MB1 6 6 2 0 4 18 18 0
6 Waddinxveen MB1 8 3 1 0 7 10 45 0
7 Gouda MB2 6 0 0 0 6 7 28 0
  2e klasse 
  MB2Z 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rotterdam MB6 6 16 5 1 0 14 6 0
2 Gouda MB3 6 15 5 0 1 26 13 0
3 Zoetermeer MB6 6 11 3 2 1 16 7 0
4 Alphen MB6 6 8 2 2 2 12 8 0
5 HCRB MB2 4 1 0 1 3 8 17 0
6 Capelle MB2 4 0 0 0 4 1 13 0
7 Ommoord MB4 4 0 0 0 4 4 17 0
  3e klasse 
  MB3Z 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Nieuwkoop MB2 8 21 7 0 1 34 5 0
2 Krimpen MB2 6 12 4 0 2 17 11 0
3 Capelle MB3 8 11 3 2 3 14 19 0
4 Derby MB4 6 10 3 1 2 17 9 0
5 Dordrecht MB7 6 8 2 2 2 9 12 0
6 Souburgh MB3 8 4 1 1 6 8 28 0
7 HCRB MB3 6 3 1 0 5 5 20 0
  5e klasse 
  MC1Z 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Souburgh MC1 8 18 6 0 2 34 8 0
2 IJssel MC2 8 16 5 1 2 35 22 0
3 Krimpen MC1 6 16 5 1 0 20 11 0
4 Feijenoord MC12 8 13 4 1 3 31 29 0
5 Barendrecht MC4 6 4 1 1 4 10 26 0
6 Rotterdam MC7 6 1 0 1 5 10 22 0
7 Capelle MC1 6 1 0 1 5 9 31 0
  2e klasse 
  MC2Z 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Victoria MC8 8 15 5 0 3 29 22 0
2 Leonidas MC5 8 12 4 0 4 30 22 0
3 IJssel MC3 6 12 4 0 2 11 7 0
4 Schoonhoven MC2 8 11 3 2 3 24 22 0
5 Ommoord MC6 6 8 2 2 2 10 13 0
6 Capelle MC2 6 7 2 1 3 10 19 0
7 Krimpen MC2 6 3 0 3 3 7 16 0
  4e klasse 
  MD1Z 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Gouda MD2 6 11 3 2 1 18 8 0
2 Rotterdam MD7 6 11 3 2 1 12 8 0
3 IJssel MD2 6 9 2 3 1 17 13 0
4 Zoetermeer MD8 4 8 2 2 0 9 5 0
5 HCRB MD2 6 5 1 2 3 6 15 0
6 Wateringse veld MD2 4 4 1 1 2 9 10 0
7 Capelle MD1 4 0 0 0 4 4 16 0
  3e klasse 
  MD2Z 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Krimpen MD2 6 13 4 1 1 15 8 0
2 Barendrecht MD5 8 13 4 1 3 20 18 0
3 Rotterdam MD9 6 13 4 1 1 11 10 0
4 Capelle MD2 4 12 4 0 0 16 4 0
5 Leonidas MD5 6 6 2 0 4 9 10 0
6 Hoeksche Waard MD4 6 3 1 0 5 7 15 0
7 Forcial MD3 6 1 0 1 5 4 17 0
  4e klasse 
  MixF1Z 
    Niveau 1 

Team en schema informatie
Clubinformatie
Agenda
26-1  H1 Zaalcompetitie
2-2  D1 Zaalcompetitie
10-2  FS Fysiotherapie: open inloop spreekuur Sporthal!
7-3  Herstart veldcompetitie
Hele agenda
Uitslagen
D1Z HC Nieuwkoop D1 4-2
D1Z MHV Evergreen D1 9-1
D2Z Hockey Club Rotterdam D6 7-0
D2Z HC Feijenoord D2 5-3
D3Z Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh DJ1 3-3
D3Z HC De IJssel DJ3 3-4
H1Z Hockeyclub Barendrecht H1 2-3
H1Z HDS H1 1-6
JA1Z HDS JA2 3-0
JA1Z HV Westland JA1 1-3
Meer uitslagen
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Meer verslagen