Sponsoren
Links


Vandaag jarig
Vincent Heugen
Sophie Visser
Android app on Google Play


Kies een ander team :
MC2

Teamfoto


Teamondersteuning
Trainer Joyce van Wijk Email
Trainer Paul Schuil Email
Manager Zarina Oomen Email
Aanvoerder Feline van Wijk Email
Coach Chloe van der Meer Email
Coach Sofie de Groot Email

Nog 2 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen      Spel U/T  Locatie 
25 mei 53637 HV Victoria MC8
 
  14:45 thuis Water Veld 1
28 mei 54623 R.H.V. Leonidas MC6
 
  18:15 uit route
1 thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 IJssel MC3 8 17 5 2 1 28 12 0
2 Capelle MC2 8 16 4 4 0 32 13 0
3 Krimpen MC3 8 13 3 4 1 32 18 0
4 Schoonhoven MC2 8 12 3 3 2 26 19 0
5 Leonidas MC6 8 6 2 0 6 12 44 0
6 Victoria MC8 8 1 0 1 7 9 33 0

Uitslagenmatrix
  Capelle MC2Schoonhoven MC2IJssel MC3Leonidas MC6Victoria MC8Krimpen MC3
Capelle MC2   6-0 2-2 9-1 4-4
Schoonhoven MC2 1-1   7-2 1-1 2-2
IJssel MC3 1-2 2-1   4-1 2-2
Leonidas MC6 2-9 1-6   2-1 1-9
Victoria MC8 1-5 3-5 0-7 1-2  
Krimpen MC3 3-3 3-4 2-1 7-1  

Uitslagen
ZATERDAG 9 MAART 2019
.. Schoonhoven MC2 Capelle MC2 1-1 Definitief
.. IJssel MC3 Krimpen MC3 2-2 Definitief
.. Leonidas MC6 Victoria MC8 2-1 Definitief
ZATERDAG 16 MAART 2019
.. Capelle MC2 IJssel MC3 2-2 Definitief
.. Victoria MC8 Schoonhoven MC2 3-5 Definitief
.. Krimpen MC3 Leonidas MC6 2-1 Definitief
ZATERDAG 23 MAART 2019
.. Schoonhoven MC2 Leonidas MC6 7-2 Definitief
.. Capelle MC2 Krimpen MC3 4-4 Definitief
.. IJssel MC3 Victoria MC8 4-1 Definitief
ZATERDAG 30 MAART 2019
.. Schoonhoven MC2 Krimpen MC3 2-2 Definitief
.. Leonidas MC6 IJssel MC3 1-6 Definitief
.. Victoria MC8 Capelle MC2 1-5 Definitief
ZATERDAG 6 APRIL 2019
.. Capelle MC2 Leonidas MC6 9-1 Definitief
.. IJssel MC3 Schoonhoven MC2 2-1 Definitief
.. Krimpen MC3 Victoria MC8 7-1 Definitief
ZATERDAG 13 APRIL 2019
.. Krimpen MC3 IJssel MC3 3-4 Definitief
.. Victoria MC8 Leonidas MC6 1-2 Definitief
.. Capelle MC2 Schoonhoven MC2 6-0 Definitief
ZATERDAG 11 MEI 2019
.. IJssel MC3 Capelle MC2 1-2 Definitief
.. Leonidas MC6 Krimpen MC3 1-9 Definitief
.. Schoonhoven MC2 Victoria MC8 1-1 Definitief
ZATERDAG 18 MEI 2019
.. Krimpen MC3 Capelle MC2 3-3 Definitief
.. Leonidas MC6 Schoonhoven MC2 2-9 Definitief
.. Victoria MC8 IJssel MC3 0-7 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 25 MEI 2019
  Capelle MC2 Victoria MC8 14:45 Sportp. 'Schenkel'
  IJssel MC3 Leonidas MC6 11:00 Sportp. Dorrestein
  Krimpen MC3 Schoonhoven MC2 11:30 Sportp Driekamp
DINSDAG 28 MEI 2019
  Leonidas MC6 Capelle MC2 18:15 Sportpark Toepad (Leonidas)
ZATERDAG 1 JUNI 2019
  Schoonhoven MC2 IJssel MC3 12:15 Schoonhoven-Oost
  Victoria MC8 Krimpen MC3 15:30 Sportp. Kralingseweg (Victoria)


Team en schema informatie
Clubinformatie
Agenda
24-5  AB+ slotfeest verplaatst naar 21 juni!
25-5  Dag van het Park
26-5  HCC D1-Wateringseveld
26-5  Prinsenbeek-HCC H1
27-5  FS Fysio Open Inloopspreekuur
Hele agenda
Uitslagen
H2 Scoop Delft HJ2 (H5) 3-1
D1 HC Gilze Rijen D1 5-2
D2 Dopie DJ3 (D5) 1-4
H1 HC De Hoeksche Waard H1 3-2
H2 V.M.H.C. CARTOUCHE HJ2 (H7) 0-3
VET HCRB HA 2-3
JA1 Goudse MHC JA1 0-10
JB1 Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh JB1 1-1
Meer uitslagen
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Meer verslagen