Sponsoren
Links


Vandaag jarig
Vincent Heugen
Sophie Visser
Android app on Google Play


Kies een ander team :
MA2

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Peter Jansen Email
Coach Lex Kortenbout Email
Trainer Anita Woerdenbach Email
Trainer Herman van Prooye Email
Trainer Rene Pors Email
Aanvoerder Amber Heerens Email

Nog 1 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen      Spel U/T  Locatie 
25 mei 21907 OMHC MA3
 
  13:30 thuis Semi Veld 2
1 thuiswedstrijden en uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Capelle MA2 13 34 11 1 1 53 14 0
2 Schiedam MA3 13 29 9 2 2 37 15 0
3 Rapid MA3 13 20 6 2 5 29 30 0
4 Schoonhoven MA2 13 16 5 1 7 35 35 0
5 Forcial MA2 13 15 4 3 6 24 34 0
6 Barendrecht MA6 13 14 4 2 7 26 33 0
7 Ommoord MA3 13 13 3 4 6 27 33 0
8 Spijkenisse MA2 13 7 2 1 10 13 50 0

Uitslagenmatrix
  Capelle MA2Spijkenisse MA2Forcial MA2Schoonhoven MA2Ommoord MA3Rapid MA3Schiedam MA3Barendrecht MA6
Capelle MA2   6-3 3-0 5-0 6-0 0-2 6-0
Spijkenisse MA2 0-8   0-4 0-1 1-0 1-4 2-1
Forcial MA2 1-4 5-2   1-0 1-4 3-3 1-1 5-4
Schoonhoven MA2 2-3 7-1 5-1   6-3 1-4 2-0
Ommoord MA3 1-2 2-2 3-3 2-2   4-4 0-1 1-5
Rapid MA3 1-5 3-0 2-1 3-1 4-2   1-2 3-1
Schiedam MA3 2-3 6-0 1-2 7-3 2-1 3-1   5-1
Barendrecht MA6 2-2 3-1 2-0 5-2 1-3 1-1  

Uitslagen
ZATERDAG 27 OKTOBER 2018
.. Capelle MA2 Schiedam MA3 0-2 Definitief
.. Ommoord MA3 Forcial MA2 3-3 Definitief
ZATERDAG 3 NOVEMBER 2018
.. Spijkenisse MA2 Schoonhoven MA2 0-4 Definitief
.. Forcial MA2 Barendrecht MA6 5-4 Definitief
.. Rapid MA3 Capelle MA2 1-5 Definitief
.. Schiedam MA3 Ommoord MA3 2-1 Definitief
ZATERDAG 10 NOVEMBER 2018
.. Schoonhoven MA2 Barendrecht MA6 2-0 Definitief
.. Schiedam MA3 Forcial MA2 1-2 Definitief
.. Ommoord MA3 Rapid MA3 4-4 Definitief
.. Capelle MA2 Spijkenisse MA2 6-3 Definitief
ZATERDAG 17 NOVEMBER 2018
.. Barendrecht MA6 Capelle MA2 2-2 Definitief
.. Forcial MA2 Schoonhoven MA2 1-0 Definitief
.. Rapid MA3 Schiedam MA3 1-2 Definitief
.. Spijkenisse MA2 Ommoord MA3 0-1 Definitief
ZATERDAG 24 NOVEMBER 2018
.. Schiedam MA3 Spijkenisse MA2 6-0 Definitief
.. Rapid MA3 Forcial MA2 2-1 Definitief
.. Capelle MA2 Schoonhoven MA2 5-0 Definitief
.. Ommoord MA3 Barendrecht MA6 1-5 Definitief
ZATERDAG 1 DECEMBER 2018
.. Schoonhoven MA2 Rapid MA3 1-4 Definitief
.. Barendrecht MA6 Spijkenisse MA2 3-1 Definitief
ZATERDAG 9 MAART 2019
.. Capelle MA2 Forcial MA2 3-0 Definitief
.. Schoonhoven MA2 Ommoord MA3 6-3 Definitief
.. Barendrecht MA6 Schiedam MA3 1-1 Definitief
.. Spijkenisse MA2 Rapid MA3 1-0 Definitief
ZATERDAG 16 MAART 2019
.. Ommoord MA3 Capelle MA2 1-2 Definitief
.. Schiedam MA3 Schoonhoven MA2 7-3 Definitief
.. Forcial MA2 Spijkenisse MA2 5-2 Definitief
.. Rapid MA3 Barendrecht MA6 3-1 Definitief
ZATERDAG 23 MAART 2019
.. Spijkenisse MA2 Barendrecht MA6 2-1 Definitief
.. Forcial MA2 Ommoord MA3 1-4 Definitief
.. Schiedam MA3 Capelle MA2 2-3 Definitief
.. Rapid MA3 Schoonhoven MA2 3-1 Definitief
ZATERDAG 30 MAART 2019
.. Ommoord MA3 Schiedam MA3 0-1 Definitief
.. Capelle MA2 Rapid MA3 6-0 Definitief
.. Schoonhoven MA2 Spijkenisse MA2 7-1 Definitief
.. Barendrecht MA6 Forcial MA2 2-0 Definitief
ZATERDAG 6 APRIL 2019
.. Rapid MA3 Ommoord MA3 4-2 Definitief
.. Spijkenisse MA2 Capelle MA2 0-8 Definitief
.. Barendrecht MA6 Schoonhoven MA2 5-2 Definitief
.. Forcial MA2 Schiedam MA3 1-1 Definitief
ZATERDAG 13 APRIL 2019
.. Ommoord MA3 Spijkenisse MA2 2-2 Definitief
.. Capelle MA2 Barendrecht MA6 6-0 Definitief
.. Schoonhoven MA2 Forcial MA2 5-1 Definitief
.. Schiedam MA3 Rapid MA3 3-1 Definitief
ZATERDAG 11 MEI 2019
.. Barendrecht MA6 Ommoord MA3 1-3 Definitief
.. Forcial MA2 Rapid MA3 3-3 Definitief
.. Spijkenisse MA2 Schiedam MA3 1-4 Definitief
.. Schoonhoven MA2 Capelle MA2 2-3 Definitief
VRIJDAG 17 MEI 2019
.. Schiedam MA3 Barendrecht MA6 5-1 Definitief
ZATERDAG 18 MEI 2019
.. Ommoord MA3 Schoonhoven MA2 2-2 Definitief
.. Forcial MA2 Capelle MA2 1-4 Definitief
.. Rapid MA3 Spijkenisse MA2 3-0 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 25 MEI 2019
  Barendrecht MA6 Rapid MA3 16:00 Sportpark 'De Doorbraak'
  Capelle MA2 Ommoord MA3 13:30 Sportp. 'Schenkel'
  Schoonhoven MA2 Schiedam MA3 12:45 Schoonhoven-Oost
  Spijkenisse MA2 Forcial MA2 12:00 Sportp. Groenewoud


Team en schema informatie
Clubinformatie
Agenda
24-5  AB+ slotfeest verplaatst naar 21 juni!
25-5  Dag van het Park
26-5  HCC D1-Wateringseveld
26-5  Prinsenbeek-HCC H1
27-5  FS Fysio Open Inloopspreekuur
Hele agenda
Uitslagen
H2 Scoop Delft HJ2 (H5) 3-1
D1 HC Gilze Rijen D1 5-2
D2 Dopie DJ3 (D5) 1-4
H1 HC De Hoeksche Waard H1 3-2
H2 V.M.H.C. CARTOUCHE HJ2 (H7) 0-3
VET HCRB HA 2-3
JA1 Goudse MHC JA1 0-10
JB1 Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh JB1 1-1
Meer uitslagen
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Meer verslagen