Sponsoren
Links

The Indian Maharadja
Vandaag jarig
Laurens Rogier
Anita Woerdenbach
Android app on Google Play


Kies een ander team :
Dames 2

Teamfoto


Teamondersteuning
Trainer Jan Willem Kuhne Email
Coach Jan Willem Kuhne Email
Manager Hélène Kuhne Email

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Leonidas D26 20 51 17 0 3 75 17 0
2 IJssel D4 20 50 16 2 2 69 21 0
3 Feijenoord D1 20 37 12 1 7 77 42 0
4 Spijkenisse D4 20 37 12 1 7 52 43 0
5 Leonidas D24 20 37 11 4 5 69 25 0
6 Leonidas D22 20 26 8 2 10 62 52 0
7 Berkel-Rodenrijs D4 20 25 8 1 11 33 45 0
8 Ommoord D3 20 20 6 2 12 33 52 0
9 Capelle D2 20 20 6 2 12 34 74 0
10 Souburgh D2-O 20 10 3 1 16 28 74 0
11 Dordrecht D3 20 6 3 0 17 34 121 3


Uitslagen
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
.. Feijenoord D1 Leonidas D22 (6-2)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas D26 Spijkenisse D4 (2-4)final Nog niet bevestigd.
.. Dordrecht D3 Souburgh D2-O (6-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Berkel-Rodenrijs D4 IJssel D4 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas D24 Capelle D2 (3-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
.. Spijkenisse D4 Dordrecht D3 (6-0)final Nog niet bevestigd.
.. Capelle D2 Leonidas D26 (0-4)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas D22 Ommoord D3 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Souburgh D2-O Berkel-Rodenrijs D4 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. IJssel D4 Feijenoord D1 (5-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
.. Feijenoord D1 Souburgh D2-O (7-2)final Nog niet bevestigd.
.. Capelle D2 Spijkenisse D4 (3-3)final Nog niet bevestigd.
.. Berkel-Rodenrijs D4 Dordrecht D3 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Ommoord D3 IJssel D4 (0-0)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas D24 Leonidas D22 (1-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
.. Leonidas D22 Leonidas D26 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Spijkenisse D4 Berkel-Rodenrijs D4 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Dordrecht D3 Feijenoord D1 (2-7)final Nog niet bevestigd.
.. IJssel D4 Leonidas D24 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Souburgh D2-O Ommoord D3 (2-1)final Nog niet bevestigd.
WOENSDAG 4 OKTOBER 2023
.. Ommoord D3 Dordrecht D3 (3-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
.. Capelle D2 Leonidas D22 (1-8)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas D26 IJssel D4 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas D24 Souburgh D2-O (5-2)final Nog niet bevestigd.
.. Feijenoord D1 Berkel-Rodenrijs D4 (6-1)final Nog niet bevestigd.
WOENSDAG 11 OKTOBER 2023
.. Spijkenisse D4 Feijenoord D1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
.. IJssel D4 Capelle D2 (6-1)final Nog niet bevestigd.
.. Berkel-Rodenrijs D4 Ommoord D3 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Souburgh D2-O Leonidas D26 (3-4)final Nog niet bevestigd.
.. Dordrecht D3 Leonidas D24 (1-9)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
.. Ommoord D3 Feijenoord D1 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Capelle D2 Souburgh D2-O (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas D24 Berkel-Rodenrijs D4 (5-0)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas D26 Dordrecht D3 (7-0)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas D22 Spijkenisse D4 (3-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
.. Berkel-Rodenrijs D4 Leonidas D26 (0-5)final Nog niet bevestigd.
.. Spijkenisse D4 Ommoord D3 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Dordrecht D3 Capelle D2 (5-4)final Nog niet bevestigd.
.. Feijenoord D1 Leonidas D24 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. IJssel D4 Leonidas D22 (1-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
.. Leonidas D26 Feijenoord D1 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas D24 Ommoord D3 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. IJssel D4 Spijkenisse D4 (8-1)final Nog niet bevestigd.
.. Capelle D2 Berkel-Rodenrijs D4 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas D22 Souburgh D2-O (7-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
.. Leonidas D24 Spijkenisse D4 (6-0)final Nog niet bevestigd.
.. Souburgh D2-O IJssel D4 (0-4)final Nog niet bevestigd.
.. Dordrecht D3 Leonidas D22 (2-11)final Nog niet bevestigd.
.. Ommoord D3 Leonidas D26 (0-4)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
.. Spijkenisse D4 Souburgh D2-O (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Capelle D2 Ommoord D3 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas D22 Berkel-Rodenrijs D4 (2-5)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas D26 Leonidas D24 (2-0)final Nog niet bevestigd.
DINSDAG 28 NOVEMBER 2023
.. IJssel D4 Dordrecht D3 (10-0)scheduled Nog niet bevestigd.
DINSDAG 27 FEBRUARI 2024
.. Feijenoord D1 Capelle D2 (4-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 3 MAART 2024
.. Souburgh D2-O Dordrecht D3 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Capelle D2 Leonidas D24 (1-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Spijkenisse D4 Leonidas D26 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. IJssel D4 Berkel-Rodenrijs D4 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas D22 Feijenoord D1 (4-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 10 MAART 2024
.. Leonidas D26 Capelle D2 (9-0)final Nog niet bevestigd.
.. Feijenoord D1 IJssel D4 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Ommoord D3 Leonidas D22 (6-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Dordrecht D3 Spijkenisse D4 (1-10)final Nog niet bevestigd.
.. Berkel-Rodenrijs D4 Souburgh D2-O (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 17 MAART 2024
.. Dordrecht D3 Berkel-Rodenrijs D4 (0-5)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Souburgh D2-O Feijenoord D1 (0-6)final Nog niet bevestigd.
.. IJssel D4 Ommoord D3 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas D22 Leonidas D24 (0-6)final Nog niet bevestigd.
.. Spijkenisse D4 Capelle D2 (5-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 24 MAART 2024
.. Leonidas D24 IJssel D4 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Ommoord D3 Souburgh D2-O (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Feijenoord D1 Dordrecht D3 (12-0)final Nog niet bevestigd.
.. Berkel-Rodenrijs D4 Spijkenisse D4 (3-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Leonidas D26 Leonidas D22 (2-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 7 APRIL 2024
.. IJssel D4 Leonidas D26 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Souburgh D2-O Leonidas D24 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Dordrecht D3 Ommoord D3 (2-5)final Nog niet bevestigd.
.. Berkel-Rodenrijs D4 Feijenoord D1 (2-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Leonidas D22 Capelle D2 (7-1)final Nog niet bevestigd.
WOENSDAG 10 APRIL 2024
.. Leonidas D26 Souburgh D2-O (6-2)final Nog niet bevestigd.
DONDERDAG 11 APRIL 2024
.. Capelle D2 IJssel D4 (1-6)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 14 APRIL 2024
.. Leonidas D24 Dordrecht D3 (12-2)final Nog niet bevestigd.
DINSDAG 16 APRIL 2024
.. Feijenoord D1 Spijkenisse D4 (1-2)final Nog niet bevestigd.
WOENSDAG 17 APRIL 2024
.. Ommoord D3 Berkel-Rodenrijs D4 (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 21 APRIL 2024
.. Spijkenisse D4 Leonidas D22 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Souburgh D2-O Capelle D2 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Dordrecht D3 Leonidas D26 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. Berkel-Rodenrijs D4 Leonidas D24 (1-0)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 12 MEI 2024
.. Ommoord D3 Spijkenisse D4 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Capelle D2 Dordrecht D3 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas D24 Feijenoord D1 (5-2)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas D22 IJssel D4 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas D26 Berkel-Rodenrijs D4 (5-0)scheduled Nog niet bevestigd.
DINSDAG 14 MEI 2024
.. Feijenoord D1 Ommoord D3 (5-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 26 MEI 2024
.. Berkel-Rodenrijs D4 Capelle D2 (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Feijenoord D1 Leonidas D26 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Ommoord D3 Leonidas D24 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Souburgh D2-O Leonidas D22 (2-4)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 2 JUNI 2024
.. Capelle D2 Feijenoord D1 (3-5)final Nog niet bevestigd.
.. Spijkenisse D4 Leonidas D24 (5-4)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas D26 Ommoord D3 (7-1)final Nog niet bevestigd.
.. IJssel D4 Souburgh D2-O (3-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 9 JUNI 2024
.. Berkel-Rodenrijs D4 Leonidas D22 (3-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Dordrecht D3 IJssel D4 (2-7)final Nog niet bevestigd.
.. Souburgh D2-O Spijkenisse D4 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Ommoord D3 Capelle D2 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas D24 Leonidas D26 (1-0)final Nog niet bevestigd.
WOENSDAG 12 JUNI 2024
.. Leonidas D22 Dordrecht D3 (2-5)final Nog niet bevestigd.
.. Spijkenisse D4 IJssel D4 (0-2)final Nog niet bevestigd.



Team en schema informatie
Clubinformatie
Agenda
21-6  DUI / NED toernooi
28-6  Bitterballenavond (Nieuwe Teams / New Teams)
13-7  Zomervakantie
31-8  Feestelijke startdag
7-12  Begin zaalhockey competitie
Hele agenda
Uitslagen
Dames 1 HC De Hoeksche Waard D1 1-5
Dames 1 HC Waddinxveen D1 3-2
Dames 2 OMHC D3 0-2
DO25-1 R.H.V. Leonidas DO25-6 7-2
J010-1 HC De Hoeksche Waard JO10-1 4-7
J014-1 HC Schiedam JO14-3 7-2
J09-1 HC Waddinxveen JO9-1 3-5
Meer uitslagen
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Meer verslagen