Sponsoren
Links

The Indian Maharadja
Vandaag jarig
Laurens Rogier
Anita Woerdenbach
Android app on Google Play


Kies een ander team :
DO25-1

Teamfoto


Teamondersteuning
Trainer Herman van Prooye Email
Keeper Manouk Bislick Email
Coach Herman van Prooye Email
Manager Natasja Brenters Email
Aanvoerder Eline Brenters Email
Vice-aanvoerder Lisa Butter Email

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Victoria DO25-5 10 26 8 2 0 40 7 0
2 Capelle DO25-1-O 10 23 7 2 1 39 17 0
3 Berkel-Rodenrijs DO25-3 10 22 6 4 0 30 8 0
4 Leiden DO25-1 10 15 4 3 3 25 15 0
5 Krimpen DO25-1-O 10 15 4 3 3 23 21 0
6 Leiden-Leidse Studs DO25-14 10 13 4 1 5 30 37 0
7 Alphen DO25-2 10 12 3 3 4 18 22 0
8 Bleiswijk DO25-1-O 10 9 2 3 5 29 25 0
9 Gouda DO25-1 10 8 2 2 6 17 27 0
10 Leonidas DO25-6 10 8 2 2 6 16 49 0
11 IJssel DO25-1 10 1 0 1 9 15 54 0


Uitslagen
ZONDAG 3 MAART 2024
.. Bleiswijk DO25-1-O Victoria DO25-5 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Alphen DO25-2 Capelle DO25-1-O (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas DO25-6 Leiden-Leidse Studs DO25-14 (0-7)final Nog niet bevestigd.
.. Berkel-Rodenrijs DO25-3 IJssel DO25-1 (4-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Leiden DO25-1 Krimpen DO25-1-O (2-0)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 10 MAART 2024
.. Leiden-Leidse Studs DO25-14 Alphen DO25-2 (3-3)final Nog niet bevestigd.
.. IJssel DO25-1 Leonidas DO25-6 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Gouda DO25-1 Bleiswijk DO25-1-O (2-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Krimpen DO25-1-O Berkel-Rodenrijs DO25-3 (1-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Victoria DO25-5 Leiden DO25-1 (3-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 17 MAART 2024
.. Capelle DO25-1-O Gouda DO25-1 (5-1)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas DO25-6 Krimpen DO25-1-O (4-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Berkel-Rodenrijs DO25-3 Victoria DO25-5 (1-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Alphen DO25-2 IJssel DO25-1 (5-3)final Nog niet bevestigd.
.. Leiden DO25-1 Bleiswijk DO25-1-O (2-2)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 24 MAART 2024
.. Victoria DO25-5 Leonidas DO25-6 (6-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Leiden-Leidse Studs DO25-14 Capelle DO25-1-O (6-3)final Nog niet bevestigd.
.. Gouda DO25-1 Leiden DO25-1 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Bleiswijk DO25-1-O Berkel-Rodenrijs DO25-3 (2-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Krimpen DO25-1-O Alphen DO25-2 (3-0)scheduled Nog niet bevestigd.
WOENSDAG 3 APRIL 2024
.. Leiden DO25-1 Leonidas DO25-6 (8-1)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 7 APRIL 2024
.. Leiden-Leidse Studs DO25-14 Gouda DO25-1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Capelle DO25-1-O IJssel DO25-1 (9-1)final Nog niet bevestigd.
.. Alphen DO25-2 Victoria DO25-5 (0-5)final Nog niet bevestigd.
.. Berkel-Rodenrijs DO25-3 Leiden DO25-1 (0-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Leonidas DO25-6 Bleiswijk DO25-1-O (4-1)scheduled Nog niet bevestigd.
MAANDAG 8 APRIL 2024
.. IJssel DO25-1 Leiden-Leidse Studs DO25-14 (2-5)final Nog niet bevestigd.
DINSDAG 9 APRIL 2024
.. Krimpen DO25-1-O Capelle DO25-1-O (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 14 APRIL 2024
.. Bleiswijk DO25-1-O Alphen DO25-2 (0-0)final Nog niet bevestigd.
DINSDAG 16 APRIL 2024
.. Alphen DO25-2 Leiden DO25-1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
VRIJDAG 19 APRIL 2024
.. Gouda DO25-1 Berkel-Rodenrijs DO25-3 (0-2)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 21 APRIL 2024
.. IJssel DO25-1 Gouda DO25-1 (3-4)final Nog niet bevestigd.
.. Capelle DO25-1-O Victoria DO25-5 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Leonidas DO25-6 Berkel-Rodenrijs DO25-3 (0-8)final Nog niet bevestigd.
DINSDAG 23 APRIL 2024
.. Krimpen DO25-1-O Leiden-Leidse Studs DO25-14 (3-1)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 12 MEI 2024
.. Krimpen DO25-1-O IJssel DO25-1 (4-3)final Nog niet bevestigd.
.. Bleiswijk DO25-1-O Capelle DO25-1-O (3-4)final Nog niet bevestigd.
.. Gouda DO25-1 Leonidas DO25-6 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Victoria DO25-5 Leiden-Leidse Studs DO25-14 (3-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Berkel-Rodenrijs DO25-3 Alphen DO25-2 (3-1)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 26 MEI 2024
.. IJssel DO25-1 Victoria DO25-5 (0-7)final Nog niet bevestigd.
.. Capelle DO25-1-O Leiden DO25-1 (3-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Krimpen DO25-1-O Gouda DO25-1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Alphen DO25-2 Leonidas DO25-6 (5-0)final Nog niet bevestigd.
.. Leiden-Leidse Studs DO25-14 Bleiswijk DO25-1-O (2-8)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 2 JUNI 2024
.. Victoria DO25-5 Krimpen DO25-1-O (5-1)final Nog niet bevestigd.
.. Leiden DO25-1 Leiden-Leidse Studs DO25-14 (7-1)final Nog niet bevestigd.
.. Bleiswijk DO25-1-O IJssel DO25-1 (9-0)final Nog niet bevestigd.
.. Alphen DO25-2 Gouda DO25-1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Berkel-Rodenrijs DO25-3 Capelle DO25-1-O (1-1)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 9 JUNI 2024
.. Capelle DO25-1-O Leonidas DO25-6 (7-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. IJssel DO25-1 Leiden DO25-1 (1-5)final Nog niet bevestigd.
.. Gouda DO25-1 Victoria DO25-5 (3-5)final Nog niet bevestigd.
.. Leiden-Leidse Studs DO25-14 Berkel-Rodenrijs DO25-3 (2-7)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Krimpen DO25-1-O Bleiswijk DO25-1-O (5-2)scheduled Nog niet bevestigd.



Team en schema informatie
Clubinformatie
Agenda
21-6  DUI / NED toernooi
28-6  Bitterballenavond (Nieuwe Teams / New Teams)
13-7  Zomervakantie
31-8  Feestelijke startdag
7-12  Begin zaalhockey competitie
Hele agenda
Uitslagen
Dames 1 HC De Hoeksche Waard D1 1-5
Dames 1 HC Waddinxveen D1 3-2
Dames 2 OMHC D3 0-2
DO25-1 R.H.V. Leonidas DO25-6 7-2
J010-1 HC De Hoeksche Waard JO10-1 4-7
J014-1 HC Schiedam JO14-3 7-2
J09-1 HC Waddinxveen JO9-1 3-5
Meer uitslagen
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Meer verslagen