M014-1
Teamfoto |
|
Teamondersteuning | ||||
Trainer | Herman van Prooye | |||
Manager | VĂ©ronique Meijer | |||
Trainer | Tony Andrade Lopes | |||
Keeper | Tara van der Valk | |||
Trainer | Sophie Visser | |||
Coach | Mark Janson | |||
Trainer | Frederique Gransbergen |
Nog 4 wedstrijden: | |||||||
Datum | Wed.Nr. | Tegen | Spel | U/T | Locatie | ||
11 mei | OMHC MO14-4 | 08:40 | uit | route | |||
25 mei | Hockey Club Rotterdam MO14-9 | uit | route | ||||
1 jun | H.C. Derby MO14-2 | 10:00 | uit | route | |||
8 jun | MHV Evergreen MO14-1 | 10:00 | thuis | Water Veld 1 | |||
Stand in de poule | |||||||||
Team | # | Pntn | W | G | V | ++ | -- | Straf | |
1 | Derby MO14-2 | 7 | 21 | 7 | 0 | 0 | 35 | 5 | 0 |
2 | Capelle MO14-1 | 6 | 10 | 3 | 1 | 2 | 18 | 9 | 0 |
3 | Evergreen MO14-1 | 7 | 10 | 3 | 1 | 3 | 15 | 23 | 0 |
4 | Rotterdam MO14-9 | 7 | 7 | 2 | 1 | 4 | 14 | 20 | 0 |
5 | Ommoord MO14-4 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 13 | 17 | 0 |
6 | Voorne MO14-3 | 7 | 4 | 1 | 1 | 5 | 9 | 30 | 0 |
Uitslagen | ||||||||||||||
ZATERDAG 2 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Capelle MO14-1 | Voorne MO14-3 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Evergreen MO14-1 | Derby MO14-2 | (0-8)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Rotterdam MO14-9 | Ommoord MO14-4 | (5-3)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 9 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Derby MO14-2 | Rotterdam MO14-9 | (3-2)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Capelle MO14-1 | Ommoord MO14-4 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Voorne MO14-3 | Evergreen MO14-1 | (1-6)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 16 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Voorne MO14-3 | Derby MO14-2 | (0-6)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Capelle MO14-1 | Rotterdam MO14-9 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Evergreen MO14-1 | Ommoord MO14-4 | (1-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 23 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Ommoord MO14-4 | Voorne MO14-3 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Capelle MO14-1 | Derby MO14-2 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Rotterdam MO14-9 | Evergreen MO14-1 | (2-3)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 6 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Voorne MO14-3 | Rotterdam MO14-9 | (1-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Derby MO14-2 | Ommoord MO14-4 | (4-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Evergreen MO14-1 | Capelle MO14-1 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 13 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Derby MO14-2 | Evergreen MO14-1 | (6-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Voorne MO14-3 | Capelle MO14-1 | (0-8)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Ommoord MO14-4 | Rotterdam MO14-9 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 20 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Evergreen MO14-1 | Voorne MO14-3 | (4-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Rotterdam MO14-9 | Derby MO14-2 | (0-6)final | Nog niet bevestigd. |
Wedstrijdschema poule | |||||||||
ZATERDAG 11 MEI 2024 | |||||||||
Ommoord MO14-4 | Capelle MO14-1 | 8:40 | Sportpark Marcel Duchampplein | ||||||
ZATERDAG 25 MEI 2024 | |||||||||
Rotterdam MO14-9 | Capelle MO14-1 | 0:00 | Sportpark Hazelaarweg | ||||||
Derby MO14-2 | Voorne MO14-3 | 11:55 | Sportpark Bakestein | ||||||
Ommoord MO14-4 | Evergreen MO14-1 | 12:00 | Sportpark Marcel Duchampplein | ||||||
ZATERDAG 1 JUNI 2024 | |||||||||
Derby MO14-2 | Capelle MO14-1 | 10:00 | Sportpark Bakestein | ||||||
Evergreen MO14-1 | Rotterdam MO14-9 | 12:15 | Sportpark Schweitzerdreef | ||||||
Voorne MO14-3 | Ommoord MO14-4 | 13:00 | Sportpark Boerseweg | ||||||
ZATERDAG 8 JUNI 2024 | |||||||||
Rotterdam MO14-9 | Voorne MO14-3 | 0:00 | Sportpark Hazelaarweg | ||||||
Capelle MO14-1 | Evergreen MO14-1 | 10:00 | Sportpark 'Schenkel' | ||||||
Ommoord MO14-4 | Derby MO14-2 | 12:40 | Sportpark Marcel Duchampplein |
Team en schema informatie
Clubinformatie
Agenda
27-4 | |
17-5 | |
17-5 | |
24-5 | |
25-5 | |
Hele agenda |
Uitslagen
Dames 1 | Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh D1 | 4-4 |
Dames 2 | Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh D2-O | 3-0 |
DO25-1 | HV Victoria DO25-5 | 2-2 |
J010-1 | Dordrechtse Mixed Hockey Club JO10-1 | 5-9 |
J014-1 | R.H.V. Leonidas JO14-2 | 5-1 |
J09-1 | VMHC Pollux JO9-2 | 8-6 |
M010-1 | Hockey Club Rotterdam MO10-8 | 5-3 |
M014-2 | Berkel Rodenrijs MO14-6 | 3-2 |
M018-2 | HCGO MO18-1 | 5-4 |
Meer uitslagen |
Recente verslagen
Nog geen verslagen. |
Meer verslagen |