Dames 1
Teamfoto |
|
Teamondersteuning | ||||
Trainer | Jurgen Bakker | |||
Keeper | Gabrienne Weelen | |||
Coach | Jurgen Bakker | |||
Manager | Zillah ten Berge | |||
Aanvoerder | Sofie van Rossum |
Nog 4 wedstrijden: | |||||||
Datum | Wed.Nr. | Tegen | Spel | U/T | Locatie | ||
26 mei | MHC Olympia D1 | 12:45 | thuis | Water Veld 1 | |||
2 jun | MHC Rapide D1 | uit | route | ||||
9 jun | HC Waddinxveen D1 | 12:45 | thuis | Water Veld 1 | |||
16 jun | HC De Hoeksche Waard D1 | uit | route | ||||
Stand in de poule | |||||||||
Team | # | Pntn | W | G | V | ++ | -- | Straf | |
1 | Scoop Delft D1 | 17 | 46 | 15 | 1 | 1 | 90 | 19 | 0 |
2 | Walcheren D1 | 16 | 35 | 11 | 2 | 3 | 49 | 26 | 0 |
3 | Prinsenbeek D1 | 16 | 32 | 10 | 2 | 4 | 52 | 35 | 0 |
4 | Olympia D1 | 17 | 31 | 10 | 1 | 6 | 51 | 37 | 0 |
5 | Souburgh D1 | 17 | 26 | 8 | 2 | 7 | 45 | 49 | 0 |
6 | Rapide D1 | 16 | 25 | 8 | 1 | 7 | 51 | 45 | 0 |
7 | Capelle D1 | 16 | 23 | 8 | 2 | 6 | 40 | 39 | 3 |
8 | Krimpen D1 | 16 | 17 | 5 | 2 | 9 | 41 | 45 | 0 |
9 | Waddinxveen D1 | 16 | 14 | 4 | 2 | 10 | 32 | 40 | 0 |
10 | Hoeksche Waard D1 | 16 | 10 | 3 | 1 | 12 | 26 | 69 | 0 |
11 | Tempo '34 D1 | 17 | 0 | 0 | 0 | 17 | 20 | 93 | 0 |
Uitslagen | ||||||||||||||
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Olympia D1 | Souburgh D1 | (4-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Waddinxveen D1 | Tempo '34 D1 | (8-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Hoeksche Waard D1 | Prinsenbeek D1 | (4-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Walcheren D1 | Capelle D1 | (3-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Krimpen D1 | Scoop Delft D1 | (1-7)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Tempo '34 D1 | Hoeksche Waard D1 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Souburgh D1 | Rapide D1 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Capelle D1 | Krimpen D1 | (3-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Prinsenbeek D1 | Walcheren D1 | (3-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Olympia D1 | Scoop Delft D1 | (1-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Rapide D1 | Olympia D1 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Capelle D1 | Scoop Delft D1 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Waddinxveen D1 | Souburgh D1 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Walcheren D1 | Tempo '34 D1 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Krimpen D1 | Prinsenbeek D1 | (3-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 1 OKTOBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Tempo '34 D1 | Krimpen D1 | (2-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Souburgh D1 | Hoeksche Waard D1 | (6-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Scoop Delft D1 | Rapide D1 | (8-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Prinsenbeek D1 | Capelle D1 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Olympia D1 | Waddinxveen D1 | (6-2)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 8 OKTOBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Hoeksche Waard D1 | Olympia D1 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Capelle D1 | Tempo '34 D1 | (6-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Prinsenbeek D1 | Scoop Delft D1 | (2-5)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Waddinxveen D1 | Rapide D1 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Walcheren D1 | Souburgh D1 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 15 OKTOBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Souburgh D1 | Krimpen D1 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Olympia D1 | Walcheren D1 | (3-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Rapide D1 | Hoeksche Waard D1 | (4-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Scoop Delft D1 | Waddinxveen D1 | (4-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Tempo '34 D1 | Prinsenbeek D1 | (1-8)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 29 OKTOBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Hoeksche Waard D1 | Waddinxveen D1 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Tempo '34 D1 | Scoop Delft D1 | (0-9)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Walcheren D1 | Rapide D1 | (7-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Krimpen D1 | Olympia D1 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
DINSDAG 31 OKTOBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Capelle D1 | Souburgh D1 | (4-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Scoop Delft D1 | Hoeksche Waard D1 | (11-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Souburgh D1 | Prinsenbeek D1 | (1-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Rapide D1 | Krimpen D1 | (4-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Waddinxveen D1 | Walcheren D1 | (1-5)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Olympia D1 | Capelle D1 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Prinsenbeek D1 | Olympia D1 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Tempo '34 D1 | Souburgh D1 | (3-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Capelle D1 | Rapide D1 | (0-5)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Walcheren D1 | Hoeksche Waard D1 | (7-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Krimpen D1 | Waddinxveen D1 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Olympia D1 | Tempo '34 D1 | (8-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Waddinxveen D1 | Capelle D1 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Hoeksche Waard D1 | Krimpen D1 | (2-7)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Rapide D1 | Prinsenbeek D1 | (0-5)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Walcheren D1 | Scoop Delft D1 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Capelle D1 | Hoeksche Waard D1 | (3-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Prinsenbeek D1 | Waddinxveen D1 | (4-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Scoop Delft D1 | Souburgh D1 | (6-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Krimpen D1 | Walcheren D1 | (2-4)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Tempo '34 D1 | Rapide D1 | (1-5)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 3 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Tempo '34 D1 | Waddinxveen D1 | (0-5)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Souburgh D1 | Olympia D1 | (5-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Scoop Delft D1 | Krimpen D1 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Capelle D1 | Walcheren D1 | (2-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Prinsenbeek D1 | Hoeksche Waard D1 | (6-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 10 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Krimpen D1 | Capelle D1 | (1-2)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Rapide D1 | Souburgh D1 | (7-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Hoeksche Waard D1 | Tempo '34 D1 | (2-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Scoop Delft D1 | Olympia D1 | (5-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Walcheren D1 | Prinsenbeek D1 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 17 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Souburgh D1 | Waddinxveen D1 | (1-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Scoop Delft D1 | Capelle D1 | (5-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Prinsenbeek D1 | Krimpen D1 | (4-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Tempo '34 D1 | Walcheren D1 | (1-6)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Olympia D1 | Rapide D1 | (4-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 24 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Krimpen D1 | Tempo '34 D1 | (4-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Capelle D1 | Prinsenbeek D1 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Rapide D1 | Scoop Delft D1 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Waddinxveen D1 | Olympia D1 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Hoeksche Waard D1 | Souburgh D1 | (3-5)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
DINSDAG 2 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Krimpen D1 | Souburgh D1 | (5-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 7 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Scoop Delft D1 | Prinsenbeek D1 | (6-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Tempo '34 D1 | Capelle D1 | (3-6)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Rapide D1 | Waddinxveen D1 | (5-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Souburgh D1 | Walcheren D1 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Olympia D1 | Hoeksche Waard D1 | (4-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 14 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Hoeksche Waard D1 | Rapide D1 | (2-6)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Prinsenbeek D1 | Tempo '34 D1 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Waddinxveen D1 | Scoop Delft D1 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Walcheren D1 | Olympia D1 | (1-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 21 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Souburgh D1 | Capelle D1 | (4-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Scoop Delft D1 | Tempo '34 D1 | (9-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Rapide D1 | Walcheren D1 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Waddinxveen D1 | Hoeksche Waard D1 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Olympia D1 | Krimpen D1 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. |
Wedstrijdschema poule | |||||||||
ZONDAG 26 MEI 2024 | |||||||||
Prinsenbeek D1 | Souburgh D1 | 0:00 | Sportpark 'De Heikant' | ||||||
Hoeksche Waard D1 | Scoop Delft D1 | 12:45 | recreatieoord Binnenmaas | ||||||
Capelle D1 | Olympia D1 | 12:45 | Sportpark 'Schenkel' | ||||||
Walcheren D1 | Waddinxveen D1 | 13:00 | Sportpark Vrijburg | ||||||
Krimpen D1 | Rapide D1 | 13:45 | Sportpark Driekamp | ||||||
ZONDAG 2 JUNI 2024 | |||||||||
Hoeksche Waard D1 | Walcheren D1 | 0:00 | recreatieoord Binnenmaas | ||||||
Olympia D1 | Prinsenbeek D1 | 0:00 | Sportpark 'Vliegende Vaart' | ||||||
Rapide D1 | Capelle D1 | 0:00 | Wittebrugstraat | ||||||
Souburgh D1 | Tempo '34 D1 | 12:30 | Sportpark 'Souburgh' | ||||||
Waddinxveen D1 | Krimpen D1 | 12:45 | Sportpark 'De Sniep' | ||||||
ZONDAG 9 JUNI 2024 | |||||||||
Tempo '34 D1 | Olympia D1 | 0:00 | Zuidelijk Randpark | ||||||
Prinsenbeek D1 | Rapide D1 | 0:00 | Sportpark 'De Heikant' | ||||||
Scoop Delft D1 | Walcheren D1 | 0:00 | TU Delft - Sportcentrum DSHC | ||||||
Krimpen D1 | Hoeksche Waard D1 | 12:40 | Sportpark Driekamp | ||||||
Capelle D1 | Waddinxveen D1 | 12:45 | Sportpark 'Schenkel' | ||||||
ZONDAG 16 JUNI 2024 | |||||||||
Hoeksche Waard D1 | Capelle D1 | 0:00 | recreatieoord Binnenmaas | ||||||
Rapide D1 | Tempo '34 D1 | 0:00 | Wittebrugstraat | ||||||
Souburgh D1 | Scoop Delft D1 | 12:30 | Sportpark 'Souburgh' | ||||||
Waddinxveen D1 | Prinsenbeek D1 | 12:45 | Sportpark 'De Sniep' | ||||||
Walcheren D1 | Krimpen D1 | 13:00 | Sportpark Vrijburg |
Team en schema informatie
Clubinformatie
Agenda
27-4 | |
17-5 | |
17-5 | |
24-5 | |
25-5 | |
Hele agenda |
Uitslagen
Dames 1 | Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh D1 | 4-4 |
Dames 2 | Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh D2-O | 3-0 |
DO25-1 | HV Victoria DO25-5 | 2-2 |
J010-1 | Dordrechtse Mixed Hockey Club JO10-1 | 5-9 |
J014-1 | R.H.V. Leonidas JO14-2 | 5-1 |
J09-1 | VMHC Pollux JO9-2 | 8-6 |
M010-1 | Hockey Club Rotterdam MO10-8 | 5-3 |
M014-2 | Berkel Rodenrijs MO14-6 | 3-2 |
M018-2 | HCGO MO18-1 | 5-4 |
Meer uitslagen |
Recente verslagen
Nog geen verslagen. |
Meer verslagen |