Wedstrijdschema
6 april | Junioren |
||||||||
Team | Nr | Tegen | Uitslag | Loc | ||||
M018-1 | G.H.C. RAPID MO18-2 | 14:30 | uit - KG Water | info |
6 april | Jongste Jeugd |
||||||||||
Team | Nr | Tegen | Uitslag | Loc | ||||||
J010-1 | HC De Hoeksche Waard JO10-1 | 10:00 | Water Veld 2 AB | info | ||||||
Fluiten: ouder + gast | ||||||||||
M010-1 | HC Delfshaven MO10-1 | 10:00 | Water Veld 2 CD | info | ||||||
Fluiten: ouder + gast |
6 april | Junioren |
||||||||
Team | Nr | Tegen | Uitslag | Loc | ||||
J014-1 | HC Schiedam JO14-3 | 11:15 | Water Veld 1 | info |
6 april | Jongste Jeugd |
||||||||
Team | Nr | Tegen | Uitslag | Loc | ||||
J09-1 | HC Waddinxveen JO9-1 | 09:30 | uit - KG Water | info |
6 april | Junioren |
||||||||
Team | Nr | Tegen | Uitslag | Loc | ||||
M018-2 | HV Spijkenisse MO18-3 | 10:30 | uit - KG Semi | info |
6 april | Jongste Jeugd |
||||||||||
Team | Nr | Tegen | Uitslag | Loc | ||||||
Mix-08 | HV Victoria MO8-1 | 09:00 | Water Veld 2 A | info | ||||||
Fluiten: ouder + gast |
6 april | Junioren |
||||||||
Team | Nr | Tegen | Uitslag | Loc | ||||
M014-2 | L.S.C. ALECTO MO14-3 | 09:30 | Water Veld 1 | info | ||||
M014-1 | MHV Evergreen MO14-1 | 14:30 | uit - KG Water | info |
6 april | Jongste Jeugd |
||||||||
Team | Nr | Tegen | Uitslag | Loc | ||||
M08-1 | Schoonhovense MHC MO8-1 | 09:30 | uit - KG Zand | info | ||||
Prunuslaan 3 2871 RR, Schoonhoven 0182-385255 |
||||||||
Route | ||||||||
Volg in Schoonhoven de witte ANWB bordjes naar Sportpark Oost. | ||||||||
Tenue | ||||||||
Donkerblauw/groen shirt, donkerblauwe short en skort en groene kousen. | ||||||||
-- |
Team en schema informatie
Clubinformatie
Agenda
17-5 | |
17-5 | |
24-5 | |
25-5 | |
31-5 | |
Hele agenda |
Uitslagen
Dames 2 | Dordrechtse Mixed Hockey Club D3 | 2-1 |
DO25-1 | HV Bleiswijk DO25-1-O | 4-3 |
M014-1 | OMHC MO14-4 | 1-2 |
M018-1 | H.C. Derby MO18-2 | 2-0 |
M08-1 | HC Alphen MO8-2 | 4-1 |
Mix-08 | Goudse MHC MO8-2 | 7-4 |
Meer uitslagen |
Recente verslagen
Nog geen verslagen. |
Meer verslagen |